Moja www [o moim 126p i nie tylko...]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i oglądnięcia mojej strony www.simon126.prv.pl.
Nie jest to jakaś profesjonalna strona ale w miarę moich możliwości będę się starał ją polepszać.

Wszelkie sugestie, komentarze jak i słowa krytyki mile widziane .


Pozdrawiam i życzę miłego surfowania .
  
 
stonka - hm kazdy robi tak jak umie i tak jak mu sie podoba - ale co do rozwiazan technicznych - 1,5mb to strasznie malo zeby ja obejrzec - mi sie udalo obejrzec tylko 2 galerie w tym 1 niekompletna - popracuj nad tym - moze jakis inny serwer darmowych www?????polecam nr www.free.komrel.net
daja 50 mb i bez glupich ograniczen - tylko trzeba stukac w linka - ale i to mozna jakos rozwiazac

jeszcze duzo pracy przed toba ale bede sledzil z niecierpliwoscia

pozdro
  
 
"Transfer przekroczony" - ile potrzebujesz miejscaa na strone? Moze wrzucimy do mnie na serwer bez ogranizen zeby wszyscy mogli ogladac .

Pozdr.
Seba
  
 
Cytat:
2003-06-02 16:44:24, LoRd_S pisze:
"Transfer przekroczony" - ile potrzebujesz miejscaa na strone? Moze wrzucimy do mnie na serwer bez ogranizen zeby wszyscy mogli ogladac .

Pozdr.
Seba



No to nie jest głupi pomysł. Na stronę potrzebuję jakieś 20 do 30 mb nie więcej. Jeśli byś był tak uprzejmy to byłbym za. Jak co to daj znać przez gg albo mail'a.

Dzięki i pozdrawiam
  
 
Podoba mi sie. Gratuluję!!
  
 
Napisz: lords@poczta.onet.pl to uzgodnimy szczegóły, bo bez sensu gadać przez forum.

Seba
  
 
mi sie podoba, elegancka stronka
  
 
No w końcu się zmobilizowałem i przeniosłem stronkę na inny serwer (friko.pl), myślę, że teraz nie będzie z nią żadnych problemów (przekroczony godzinny limit transferu i tym podobne bzdety). Czekam również na różne sugestie odnośnie wyglądu i funkcjonowania strony. Strona przeszła też pewien remake i kilka innych zabiegów, zapraszam ponownie do wyrażenia swojej opinii.
  
 
Zmieniłem serwer (na szybszy) i myślę że teraz można spokojnie stronkę przeglądać. Wypowiedzcie się jak Wam chodzi stronka...
  
 
no Simon wreszcie ta stronka jakoś działa chodzi bardzo fajnie, wszystko się szybko otwiera...
  
 
fajna stronka Simon i smiga tez fajnie masz odemnie 5
  
 
Chodzi ładnie ale zmień kodowanie na ISO..
  
 
Chodzi ładnie ale zmień kodowanie na ISO..
  
 
I znowu kilka zmian na stronie, dodane kilka nowych galerii, stronka troszkę sfaceliftingowana. Jak zwykle zapraszam do przeglądania i gorąco zachęcam do wpisywania się do księgi gości .

Pozdrawiam
  
 
Mi się bardzo podoba. I dziękuje ogromnej uprzejmości Szymona, który umieścił zdjęcia mojego auta w galerii Swojej strony. Jeszcze raz powtarzam: jak dla mnie STRONKA świetna. Bardzo dobry pomysł z zeskanowymi artukułami.
  
 
No no no, stronka fajna ale maluszek jeszcze lepszy!!!
Gratulacjee!!!
  
 
Zajefajna stronka !!!!
Gratuluje

POZDRAWIAM
  
 




brafooo brafooo

stronka krotko zwiezle i na temat






POZDRO
  
 
I kolejne zmiany na stronce , zmieniony image strony oraz dodane fotki ze spotu VW, w krótce będzie jeszscze więcej fotek w galerii i dojdą filmiki... miłego surfowania .

pozdrawiam
  
 
witam , stronka jest wypasna praktysznie nie ma co zarzucic , tylko takie jedne ale .... ale wypas