126p felgi aluminiowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zrobiłem sobie prezent na Nowy Rok - alusy do malucha na stary rozstaw srób

1) felgi są pomalowame z tego co widzę fabrycznie srebrna farbą podobna do alu jak je wyczyścić?? piaskować?? polerować?? jak i gdzie??

2) mają w srodku otwór chyba centrujący, ale powinna być do tego (tak mysle) jakas zaślepka/pokrywka czy ktoś to widział?? wie jak wygląda?? moze jakies fotki, albo sprzeda / wypozyczy jedną sztukę celem wykonania duplikatów...

przy okazji wszytskim forumowiczom i Furious'om
Hapi Niu Jar Tu Nul Nul Fajf*

*dla "nieÓkUF tłÓmOczenie: Happy New Year 2005
  
 
Masz trzy drogi.
Wypiaskować i polakierować na srebrno.
Dać do spolerowania do firmy pod warszawę, lub do Poznania.
Zdjąć Scansolem i opalarką lakier i polerować samemu.
  
 
ile dałeś za te alusy?
  
 
niewiem co to scansol ale ja proponuje remosol. zwlaszcza na dach nielubianego sasiada
  
 
Cytat:
2004-12-30 15:14:53, maskekk pisze:
niewiem co to scansol ale ja proponuje remosol. zwlaszcza na dach nielubianego sasiada


No bo to prawie to samo
  
 
Na dach nie lubianego sąsiada to płynem hamulcowym
  
 
remsol lepszy. Widziles kiedys elemnt optraktowany remosolem ?? gola blahca
  
 
płyn hamulcowy nie bierze, nie wiem moze to jakaś piecowa farba...
scansolem jeszcze nie próbowałem...

ale mam pytanie czy nikt nie wie co z tymi kapslami??
jakieś fotki, miejsca gdzie moga cos na ten temat wiedzieć...
wałsciwie bardziej mi na tym zalezy bo jak dobrze pójdzie to dzis felgi będą piaskowane...

aha i mam zamiar pomalować je proszkowo na srebrny kolor (taki jak stalówki do cienkiego) - co wy na to??
  
 
Szkoda, że nie chrom, czy polerka. Bo to też nie za duże koszta jak na 12stki, ale jestem ZA. Będą wyglądać jak nowe i będzie się super maluch prezentował.
  
 
@moch - myślałem o polerce, ale nie wiem jak długo wytrzyma lakier bezbarwny nawet z utwarczaczem... i od nowa robota...
a tak bedą mieć "naturalny" kolo aluminium...
  
 
polerki nie pokrywa sie bezbarwnym jedynie sie go konserwuje wszelkiego typu srodkami