Pomocy! elektronika maluszka padła - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja mam inne pytanko bedziesz do nas czaesciej zagladala ??
  
 
myślę, że tak
  
 
w tym maluszku jest tyle kabelków i dziwnych części że ja nawet nie wiem za co się chwycić
  
 
alternator z karoseria laczy miedziana plecionka, ja bym ja wymienil; koszt niewielki (ok3zl) a mysle ze to jest przyczyna
  
 
Powel: jak nie jest przerwana to nie ma znaczenia czy jest stara czy nie. Byleby byla przykrecona po obu stronach.
  
 
no nie wiem.... ja mialem niby cala i nie bylo masy... a kupilem nowa, zalozylem i odrazu mu sie polepszylo
  
 
sprawdziłas te kable przy rozruszniku czy nie...?
  
 
Ja mialem taki przypadek i okazalo sie ze to tylko akumulator byl walniety... po naladowaniu prostownikiem starczalo na 2 / 3 rozruchy...
Ja to nie wiem czemu jeszcze nie ma u Ciebie jakiegos furjousa z New Targu.... Panowie!! Dziewcze pomocy potrzebuje!!
  
 
zaraz bedzie wymieniony alternator i sprawdzimy czy bedzie ok. Napisze, jaki bedzie efekt. A na razie nie moglam sprawdzic kabelka bo nie mialam prostownika a akumulator calkiem rozladowany. Teraz podladujemy i sie sprawdzi. Mam nadzieje, ze bedzie ok!!
  
 
i jak i jak?? wyszło na moje??
  
 
oczywiscie jeszcze alternator nie zamontowany bo jakies okolicznosci wypadly ze sie nie da nic jeszcze nie wiem.
  
 
ojjj bidulko... cusik mierni Ci fachowcy Twoi ;P
  
 
No no chopaki do roboty!! Weźcie się w garść i pomóżcie Koleżance. Ja tu nie gdybam bo jest kilka możliwości. Kwestia sprawdzenia i zdiagnozowania. Reszta to milczenie;]
  
 
oby to był alternator i jak go wymienie żeby mi już śmigał
  
 
tego Ci zyczymy w nowym roku ale ja i tak mysle ze to nie alternator ;P
  
 
Ty wymieniasz wszystko po kolei na chybil trafil ??? kasy masz z aduzoc ?? podjedz do dobrego elktryka i chlopkai zaden niema miernika zeby podjechac i pomierzyc gdzie prad jest a gdzie znika ?