Dla "Gangu Bezrobotnych"......

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak czytać ogłoszenia o pracę


"Dołącz do naszej szybko rozwijającej się firmy" - Na pewno nie będziemy mieli czasu Cię przeszkolić.

"Luźna atmosfera w pracy" - Z tej pensji, która dostaniesz, nie będzie Cię stać na garnitur. Poza tym paru gości u nas ma tatuaże na całym ciele i nosi kolczyki w nosie.

"Wymagana terminowość i punktualność" - W momencie, gdy zaczniesz pracę, będziesz miał od razu 6 miesięcy zaległości.

"Elastyczny czas pracy" - Musisz być elastyczny, żeby pracować po nocach.

"Szeroki zakres odpowiedzialności" - Każdy w biurze będzie mógł Ci rozkazywać.

"Mile widziana umiejętność zwracania uwagi na szczegóły" - Zlikwidowaliśmy niedawno dział kontroli jakości.

"Silna motywacja do pracy" - Kandydatki nie mogą mieć dzieci (w planach też nie).

"Prosimy stawić się osobiście" - Jeśli jesteś stary, gruby lub brzydki to Twoje stanowisko będzie już zajęte.

"Prosimy nie dzwonić" - W sumie stanowisko jest już dawno obsadzone, to ogłoszenie to tylko formalność.

"Poszukujemy kandydatów z bogatym doświadczeniem" - Będziesz musiał zastąpić trzech ludzi, którzy właśnie odeszli.

"Ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji" - Będziesz się musiał wszystkiego sam nauczyć.

"Niezbędna umiejętność rozwiązywania problemów" - Właściwie to u nas panuje taki chaos, że i tak się w niczym nie połapiesz.

"Stanowisko wymaga umiejętności menedżerskich" - Będziesz miał zakres obowiązków kierownika, któremu na pewno nie będzie odpowiadała pensja.

"Dobre zdolności komunikacyjne" - Kierownik mówi, Ty słuchasz, potem zgadujesz, co chciał powiedzieć i robisz to.

 
 
No i jeszcze List motywacyjny.. (z przymruzeniem oka..)

Kochana firmo!

Z dużą radością przeczytałem Wasze ogłoszenie w gazecie. Ucieszyłem się dlatego, że wiem, iż Wasza firma jest duża i dobra, i daje ludziom dużo pieniędzy. Ja też chcę zarabiać dużo pieniędzy. Mogę w zamian za to pracować, nawet dużo pracować, bo jak się dużo pracuje, to się ma dużo pieniędzy. Chcę mieć dużo pieniędzy bo mam mało rzeczy i koledzy się ze mnie śmieją. A tak będę mógł kupić dużo rzeczy (nie od razu, ale na raty).
Poza tym liczę, że dacie mi samochód służbowy, tylko żeby nie był zapaćkany Waszą nazwą, bo wtedy będą się ze mnie panny na dyskotece śmiały, że nie mój. Ja ze swej strony jak już pisałem będę dużo pracował i będę zawsze wierny Waszej firmie, jeśli tylko dostanę to co chcę dostać. Poza tym Wasza firma jest duża i międzynarodowa, więc nie chodzi mi tylko o pieniądze, bo przecież ważne jest, żeby powiedzieć kolegom gdzie pracuję i wtedy oni powiedzą: Ooo!
Umiem trochę, ale o wiele więcej się mogę nauczyć i rozwinąć, bo napisaliście, że dajecie możliwość rozwoju. Ja bardzo lubię się rozwijać, bo wtedy ma się dużo pieniędzy, a jak ma się dużo pieniędzy, to ma się coraz więcej rzeczy, a jak ma się coraz więcej rzeczy, to trzeba mieć dom, a jak ma się dom, to przyda się też żona i dzieciaki (ale bez przesady). I wtedy można zaprosić kolegów, a Wy już wiecie, co oni zrobią. Poza tym chcę dodać, że zawsze chciałem pracować w Waszej firmie (wiecie dlaczego), ale jakoś nie było okazji.

Z wyrazami uniżenia i pozdrowieniami
(podpis nieczytelny)

PS.
Jeżeli chodzi o wizytówkę, to potrzebuję jej bardzo, żeby dawać ludziom, żeby wiedzieli z kim mają do czynienia!
 
 
hehehe rewelacja
  
 
niech ktos ukula gang dla uczniow
  
 
zalamalbys sie
  
 
Nelduje zakoncznie okresu bezrobocia
  
 
dobra hehe - a kto mi powie skad sie wzial Gang Bezrobotnych ?
  
 
Grzechu z polskich realiow....
  
 
aaa rozumiec.....

a ja student to tez jakby bezrobotny
  
 
ja juz nie
  
 
wiem wiem MPO
  
 
Kiedys gadalem z kierowca smieciarki .... prawie 5000zl na reke zarabial !!!

A po drugie MPO zawsze mi humor poprawi ... dlaczego ?? wejdzcie na ich stronke www.mpo.com.pl tylko koniecznie z dzwiekiem

pozdr
  
 
MPO zawsze mi humor poprawial

"pedze, pedze smieciareczka..."
  
 
ci ze smieciarek u nas tylko 2400 na reke.... chyba sobie C zrobie....
  
 
Q mi przypomniales ze tamten nie byl z MPO tylko z AsmaBel i mowil ze cholernie ciezko sie dostac na kierowce smieciarki ze trzeba miec staz w firmie itd

pozdr
  
 
chyba ze ma znajomosci ... w MPO w T. oficjalnie nia ma żadnych wolnych etatów....
  
 
Ja nie mam wogole znajomosci no nic jak to mowi pewna ksiega

Kto szuka ten znajdzie ...
.... Kto puka temu bedzie otworzone



pozdr
  
 
dasz rade
  
 
Cytat:
Kto szuka ten znajdzie ...
.... Kto puka temu bedzie otworzone



Swieta racja... ja w kazdym razie trzymam kciuki zebys jak najszybciej trafił w odpowiednie drzwi