Moja laleczka na alu.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I jak się wam podoba?Dziś założyłem alu na tył i te igła oponki co wczoraj kupiłem.Laleczka brudna więc weżcie to pod uwage przy ocenie jej piekna

  
 
stary wez sie wreszcie naucz zmniejszac zdjecia bo malo komu sie chce ogladac takie kolosy jak felga jest wielkosci monitora... juz pomijajac ze laduje sie w cholere czasu...
  
 
Więc tak...

1. założyłbym na te alumki kapucie o niższym profilu, bo te oponki raczej średnio wyglądają na tych felach,
2. wywaliłmym wszystko ze środka
3. na glebe z nim!
4. kubły i szelki

Do niczego więcej sie nie moge przyczepić jak narazie

Ogólnie bardzo przyjemny ritmolotek
  
 
hm...tylko rozdzielczosc zdjec taka ze kiepsko sie to oglada
fele ladne tylko szkoda ze biale hehe
nie lubie bialych fel :>
  
 
jak ci sie ładuje kupe czasu?Ja po kliknieciu mam już otwarte.ok następne zmniejsze.Wystarczy zmniejszyć rozdzielczość? Np z 2000x1500 na 1000x700 i się zmniejszy?

Ad royber.No ja mogłem kupic niższe opony ale żle sie mi jezdziło na takich z 50 profilem.Dałem 55 i 60.Tu wracałem ze rodziną dzis z zakupuw przy ok 120 na A2 puszczając kierownice uto jedzie idealnie prosto.
o do kolory wszyscy mi powiedzieli z kolegów że czemu na biało,i jeszcze z tym oczojebnym kanarkowym kolorem nadwozia,lepiej by było na srebrno.No ale taka właśnie idea była żeby w akrylu na biało.
No i gleba i kubełki,może po nowym roku.jak bedzie nadwyżka gotówki

[ wiadomość edytowana przez: hycelius dnia 2004-12-31 14:44:20 ]
  
 
no powiem ci ze całkiem w pipke...
  
 
tak chyba lepiej sie oglada nie?



  
 
Ty faktycznie,ładniej.Wystarczy np w infranview zmienic rozdzielczość i bedzie git?
  
 
ja tam po prostu w PAINTcie dalem 50% rozmiaru i po sprawie...
  
 
grr o zgrozoooo! znow giga-size
W irfanie dajesz Ctrl+R i rozmiary na 800x600 px, zeby sie w ekranie miescilo... przeciez nie trzeba widziec kazdej srubki tylko pogldadowo jak auto wyglada "z daleka"
powodzenia
====
edit:
takie cos na przyklad




[ wiadomość edytowana przez: yaceck dnia 2004-12-31 15:12:31 ]
  
 
Dupy dales bo wentylki na bialo poalowales tez ale ogolnie wyglada okej. A kierownika wymieniles ?????
  
 
Dziwnie wyglada, moze dlatego ze wlasnie ten profil jest za wysoki jak cale auto...
Pozdrawiam.
  
 
No sikałem jak leciało założyłem 3 nowe kominki po ,alowaniu i są czarne a tego tył lewy zapomniałem powiedzieć żeby zmienili bo jechałem z 1 felgą do wulkanizatora.ale tam.No kierownicy nie mam.Czekam na taką ładną od ritmo tego TC moze ktoś ma.Pisałem topic o tym tam dałem fotkę takiej kiery. No ale może kiedyś bedziesz miał okazje moją lalkę eknąć na żywo.Wygląda naprawdę nieżle
  
 
te fele maja rozstaw 98mm czy 100 od vw ??
  
 
100 jak każde felgi które miałem przy fiatach.
  
 
eee jakies takie dziwne te fele nie dalbym tyle zanie:p
pozatym nie podoba mi sie bo masz nieoryginalne wetylki
  
 
ja dałem za nie 140 zł.Nie wydaje mi się że idzie je taniej już kupić,a do uno turbo jak kupiłem 5 takich dałem 230zł.zobacz na alegro po ile kmioty je sobie liczą. Mogłem kupić jakieś wypasione gwiazdki z rantem ale po co.Te pasują epoką i są proste.Z resztą rzecz gustu mi sie podoba,dla ciebie może byc gówno.kazdy ma swoje zdanie i nic mi do tego Na żywo na nich, autko prezentuje sie naprawde dobrze.
  
 
nie do konca zrozumiales moja wypowiedz
  
 
No ogolnie to pozytywnie oceniam samochodzik. Dobra baza pod Tuning. Nie bede mowil ze chcialbym tam widziec glebe, kubly itp, bo niechcialbym zeby kazdy samochod tak wygladal... ale to mi sie podoba Nie chce byc wredny, mowie szczerze poprostu, ten kolor srednio mi podchodzi...(naprawde niechcialem byc niemily)
  
 
wyglada bardzo laniej choc tak jak przedmowcy pisali oponki nizszy profil i gleba to juz bedzie miodzio