[126] Miejsce umieszczenia obrotka od DF-a w 126P :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! Na wstępie proszę aby nie blokować tego postu gdyż sprawdzałem w wyszukiwarce i nie było wiadomości na ten temat. Macie może jakieś ciekawe rozwiązania gdzie ulokować obrotek z DF-a w Maluchu? Z okrągłym nie ma problemu gdyż monutje się go obok deski rozdzielczej ale ten jest kwadratowy Jak macie jakieś ciekawe rozwiązania to proszę o podpowiedzi - mile widziane zdjęcia

Pozdrawiam
  
 
ja tez mam taki obrotek i tak sie zastanawiam czy czasem niewsadzic go do jednego z otworow od wentylatora w sumie tez sa kwadratowe a nawet niewiem czy nie takiego rozmiaru akurat ale to tylko taka moja wizjachoc tak bede raczej kombinowal
  
 
Poszukaj w wyszukiwarce był temat z ciekawym patentem umieszczenia w desce fl koło zegarów....
Zwykle ludzie dają w kratke bo najszybciej ....
  
 
było kiedys ktos dawał opis i zdjęcia jak umiescił obrotek normalnie w zegrach maluchowskich i nie było z tym tak duzej zabawy ale jak temat sie nazywał i kto to pisał nie moge sobie przypomnieć a wygladało to fajnie i było praktycznie zamontowane
  
 
w zegarach nie widzialem ale widzialem w kratce zalozony i wygladal bareddzo dobrze widzialem tez zamontowany na tej puleczce przy lewarku ale tam to kiepskie miejsce ja bym pakowal w kreatke
  
 
obrotomierz trzeba umiescic tam gdzie bedzie najlepiej widoczny i nie bedzie przeszkadzal
  
 
ja mam mniejwięcej tak

===========>>> KLIK<<==========

[ wiadomość edytowana przez: Geba dnia 2004-12-09 15:00:26 ]
  
 
zrobie dzisiaj foto, ja mam lekko przerobiony i zamontowany tak jak ogrągły, zrobie fotke i zmieszcze wieczorem
  
 
Jak dla mnie to obrotek z kanta jest mało czytelny (po prostu za mały) dletego załozyłem z poloneza . Wrzuce fotke jak jutro zrobie.
  
 
najlepije w jedna kratke od powiedzmy nawiewu hehe kumpel tak ma i spoko tylko trzeba ja pilnikiem troche podpilowac i wchodzi idealnie
  
 
ftp://race:speed@evilone.serveirc.com:800/moje/wnetrze/DSC01370.JPG

a ja mam tak rozwiazane trzeby bylo wiertarki przecinaka mlotka brzeszczota i troche piwa
  
 
Krowka robi muuuu i daje placki
  
 



i co sądzicie ? o tym

[ wiadomość edytowana przez: Geba dnia 2004-12-09 19:12:12 ]
  
 
jak ma sie kapliczke to najlepiej wywalic predkosciomierz, wykonac tarcze obrotomierza i zastosowac mechanizm z obrotka DF i wszystko jest ladnie czytelne i na widoku
  
 
a masz moze jakies fotki takowej przeróbki ?
  
 
Za niebiesko ale tak to spoko wyglada ten obrotek napewno w widoczny jest, ja mam lumela z lewej strony zamontowanego i tez jest dobrze tylko tronke mi sie w nocy podswietlenie od luufcika odbija.
  
 
Dzięki chłopaki za wszystkie porady Czekam na więcej fotek rozwiązań. U Ciebie Geba calkiem spoko to wygloąda, z tym że ja mam szeroką deskę. Macie może fotki jak to wygląda z kratce nawiewu?

Pozdrawiam
  
 
Tera moja wersja
Obrotek
  
 
Wejdzcie w mój profil tam na jednym z 5 zdjec jest foto srotka i obrotek Z DF a wstawiony w kratke ,montarz zajął ze 3 godz i kupe nerwów ale warto było,efekt super
  
 
ja mam tak samo ale troche trzeba glowe odwracac zeby zobaczyc ile ma sie obrotow. Za to wyglada jakby go tam FSM fabrycznie montowal