(126)wlacznik swiatel

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam dziwny problem mianowicei po zapaleniu swiatel swiatla normalnie swieca ale czasem zanika podswietlenie deski czy to wina przelacznika jeszcze go nie wymienialem bo na 100% nie jestem przekonany czy to jego wina.ile taki przelacznik moze kosztowac
  
 
W Gliwicach nowka okolo 10zl. Ale lepiej przejedz sie na szrot i wez sobie do kieszeni Pasuje tez od Duzego Fiata (rozni sie tylko tym ze jest wyl/postojowe/mijania a nie jak w maluchu postojowe/wyl/mijania).
Mowie oczywiscie o "kapliczce" ale w "Szerokiej" tez lepiej pojechac na szrot.
Co do migania podswietlenia sprawdz czy Ci sie nieobluzowala zarowka od podswietlenia.

Szczesliwego Nowego Roku :]
  
 
Cytat:
2004-12-31 12:53:37, skubip pisze:
mam dziwny problem mianowicei po zapaleniu swiatel swiatla normalnie swieca ale czasem zanika podswietlenie deski czy to wina przelacznika jeszcze go nie wymienialem bo na 100% nie jestem przekonany czy to jego wina.ile taki przelacznik moze kosztowac



Tak to wina przełącznika. Wyjmij go, wez do domu, rozbierz, przeczyść i dognij blaszki i załóż zpowrotem. Bedzie si!
  
 
No wywal wszystkie wyłączniki, zaspawaj otwory, wstaw ładniutkie wyłączniki "czołgowe" instalację na przekaźnikach walnij i będzie gitara;]
  
 
Jest to na 100% wina włącznika.....też mam ten problem tylko niechce mi sie tego zrobic....i przygasa nie tylko pdświetlenie zegarów, ale gasną również światła z tyłu
  
 
Dokładnie tak jak radzi royber przełącznik.tak samo miałem w ritmo.