Brewki czy badlook? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-01-01 08:09:13, mazi25 pisze:
Ja mam z wyprostowanym grilem i mnie się podoba. Zależy co komu i jak. Zdjęcia są w profilaczu. Na wiosne będzie malunek i aluski wtedy będzie lepiej wyglądać. BadLook rulezz


Jestem za. Tutaj bad-look wygląda super
  
 
a ja mam brewki i też zle nie wyglądają,ale przyznaje że badlook to jest to,w poprzednim autku miałem cos takiego i faktycznie wygląda to o niebo lepiej,al eteż kosztuje nieco więcej [/IMG]
  
 
A ja popieram Likeda - w MK7 BL to nie jest dobry pomysł - za okrągłe
Na początku też mocno myślałem o przełożeniu tablicy rej. na zderzeak (tył), ale widziałem już kilka mk6 i 7 i już mi się nie podoba
Ale de gustibus non est disputandum
  
 
dla mnie ani jedno ani drugie.Nie podobają mi się ani brewki ani badlook i u siebie za Chiny ludowe nie zrobiłbym czegoś takiego na samochodzie
  
 
Jak dla mnie to bad look
Mój essi ma i uważam że wygląda super (fotki w profilu)
  
 
Cytat:
2005-01-01 13:49:45, Kielek pisze:
A ja popieram Likeda - w MK7 BL to nie jest dobry pomysł - za okrągłe



a ja sie niezgodze
Badlook jest odpowiedni ale nie do prosta tylko tez owal (tak jak u mnie -w profilu jeszcze nie ma fotek)


[ wiadomość edytowana przez: borys dnia 2005-01-02 22:59:54 ]
  
 
moim zdaniem bad-look wygląda źle tylko w mk6....sam specjalnie zmieniałem maske na mk5....żeby bad-looka zrobić...nio i te garby
co do mk7 to uważam że prostowanie grilla wygląda naprawdę dobrze.....nio i jak badlook to najlepiej prosty...albo delikatnie..ale to naprawde delikatnie wygięty.....tyle mojego....
  
 
Ja tam zawsze mowie rzecz gustu, jak się komu podoba tak przerabia swojego Essika I to właśnie powinna być Twoja decyzja co Ci sie bardziej podoba czy bad look czy brewki. Ja założyłem delikatne brewki i mi się podoba, a wygląda to tak: (+ fotki 1 i 2 z profilu)



[ wiadomość edytowana przez: piter dnia 2005-01-03 19:01:29 ]
  
 
Badlook
Fotlki mojego , z lampami i resztą wyglada 100 repiej ale puki co fotek brak


  
 
Cytat:
2005-01-03 00:49:16, micab pisze:
moim zdaniem bad-look wygląda źle tylko w mk6...



Toś mnie podtrzymał na duchu...
  
 
intel.. zrobiles badlooka w mk3 ciekawie musi wygladac tylko czemu taki duzy wlot?
  
 
Cytat:
2005-01-03 21:46:11, Cioska pisze:
Toś mnie podtrzymał na duchu...


nio niestety...ale moim zdaniem jajko na masce nijak się z badlookiem nie zgrywa ale spoko....założyć maskę od mk5 to nie problem
  
 
zgadzam sie z micabem bad look w 6... cos by bylo nie tak, zreszta mysle od pewnego czasu wlasnie co by z przodem zrobic, ale na pewno nie bede zakladal samej machy z 5, moze zmienic jajo??? nie wiem jescze na razie jestem na etapie polerki silnika i kolektora dolotu powietrza... mam czas na trudny proces lapania sie synapsow za raczki zwany potocznie mysleniem - moze sie w koncu zlapią...
  
 
Cytat:
2005-01-03 22:44:15, micab pisze:
nio niestety...ale moim zdaniem jajko na masce nijak się z badlookiem nie zgrywa ale spoko....założyć maskę od mk5 to nie problem



He... spoko micab, przecież żartowałem Wiem jak wygląda badlook w MK6, ale nic na to nie poradzę, nie ja projektowałem to auto... a szkoda Wrzucenie maski z MK5 to żadne problem, pod warunkiem, że ma się na to fundusze, a ja chwilowo takich nie mam. Wracając do MK6, to dość sporo widziałem ich z badlookiem lub brewkami. Oto dowody:





[ wiadomość edytowana przez: Cioska dnia 2005-01-03 23:46:21 ]
  
 
heeeeee he
  
 
intel zmień tą maske i daj mu normalną
  
 
brewki?

przez chwile to to takie to cos mialem u siebie w mk7 (chyba nawet identyczne z tym co ktos juz tu zamiescil na zdjeciu). Po przywiezieniu Essiego do Polski juz bylo ale od razu (jeszcze tego samego dnia) uleglo...wyrzuceniu...

nie lubie sie osmieszac

co do bad look'a to tez nie do konca, ale napewno jak sie wie jak i sie u umie to sie lepiej zrobi niz brewki...
a tlumaczenie ze bad look jest 10x drozszy...no trudno, nie stac mnie to nie robie wcale...


[ wiadomość edytowana przez: bugz dnia 2005-01-04 08:55:03 ]
  
 
Cytat:
2005-01-04 08:44:43, BUGZ pisze:
brewki? przez chwile to to takie to cos mialem u siebie w mk7 (chyba nawet identyczne z tym co ktos juz tu zamiescil na zdjeciu). Po przywiezieniu Essiego do Polski juz bylo ale od razu (jeszcze tego samego dnia) uleglo...wyrzuceniu... nie lubie sie osmieszac co do bad look'a to tez nie do konca, ale napewno jak sie wie jak i sie u umie to sie lepiej zrobi niz brewki... a tlumaczenie ze bad look jest 10x drozszy...no trudno, nie stac mnie to nie robie wcale... [ wiadomość edytowana przez: bugz dnia 2005-01-04 08:55:03 ]



Samo SIE nic nie zrobi tylko trzeba nad tym popracowac, a co do ośmieszania to trzymanie białego kombiaka bez żadnych przeróbek w dodatku z zaślepionymi dziurami po halogenach TO SIĘ NAZYWA OŚMIESZENIE haha
  
 
Jeśli już ktoś bardzo chce bad-look, to tylko przedłużenie maski!!! Wszelkiego rodzaju plastiki, naklejki, albo nie daj Boże malowanie jest szczytem bezguścia porównywalnym z zakładaniem futra na kierownicę!!! A że przedłużenie machy kosztuje 10 razy drożej, to fakt, ale tu chyba chodzi o to, aby zrobić coś pożądnie, a nie tylko zrobić!
  
 
fhlhlfhfhlfl!

no to teraz pojechales

a co do zdjec i zaslepek to:

po pierwsze ich tam nie ma (sa zwykle osmieszajace dziury, wiem powinienem wstawic tam siatke najlepiej "pochromowana" sprayem albo jakis inny super wlot do nikad, a wogole jak nie stac mnie na halogeny to powinienem sprzedac essiego i kupic malucha...)

po drugie to jest foto gdy auto bylo jakies 2 tygodnie w Polsce...

Pawel_AMG jak i kilku innych zrozumial o co loto, ci ktorzy nie zrozumieli...no trudno

Poprostu jedni lubia robic choinki ze swoich aut a inni nie i tyle. I jedni i drudzy maja swoje powody i to jest ich wlasna sprawa.

a zdania na temat plastikow, naklejek imitujacych rozne elementy i tym podobnych "bajerow" nie zmienie, no chyba moge, prawda ?

[ wiadomość edytowana przez: bugz dnia 2005-01-04 13:20:41 ]