Brewki czy badlook? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hehehe... ale dyskusja rozgozala

ja dzis bylem lampy ustawic bo ze wzgledu na badlooka cofnalem je... ustawilem sobie je na oko, wiec zajerzdzam na stacje diagnostyczna a gostek mi mowi ze one przeciez sa ustawione.. myslalem ze padne ze smiechu bo wydawalo mi sie ze sa kompletnie rozregolowane
  
 
Zadnych brewek zobacz jak psuja auto na przykladzie mojego RS'a:
  
 
Cytat:
2005-01-04 11:17:23, Piter pisze:
Samo SIE nic nie zrobi tylko trzeba nad tym popracowac, a co do ośmieszania to trzymanie białego kombiaka bez żadnych przeróbek w dodatku z zaślepionymi dziurami po halogenach TO SIĘ NAZYWA OŚMIESZENIE haha



szczerze powiedziawszy to sie osmieszyles swoim komentarzem...
  
 
  
 
A co sądzicie o moich przeróbkach lamp?
 
  
OK no i możemy pozostać na tym że o gustach się nie dyskutuje..., jednemu podoba się to, drugiemu tamto, tylko nie można napisać, że taki czy inny element "ośmiesza" właściciela samochodu.
Każda z przeróbek kosztuje mniej lub więcej poświeconego czasu i pieniędzy. Każdy stara się aby jego autko wyglądem sprawiało mu jak najwięcej przyjemności i satysfakcji w jego użytkowaniu.
I tak jak napisałem kiedyś dużo bardziej doceniam młodych chłopaków majsterkujących przy swoich przysłowiowych już maluchach w garażu, a niżeli tych którzy tworzą stronki typu wiejski tuning nabijając się z ich nakładu pracy!
Co do brewek są różne rodzaje i dużo bardziej podobają mi się delikatne, zasłaniające jedynie górną część lampy na całej jej długości (dlatego takie założyłem u siebie) niż coś takiego:



Pozdrawiam!


[ wiadomość edytowana przez: piter dnia 2005-01-05 11:04:05 ]
  
 
  
 
no własnie o gustach się nie dyskutuje. mnie np. bardziej podobają się te co są na zdjeciu. a co do sensowności niektórzy zakładają brewki na czas aż uzbierają kase na bad look np Ja. więc nie mówcie że albo robić coś albo nie. a co do tuningu to uważam ze wszystkie zmiay powinien robić właściciel a nie zlecać firmą, bo do tego drugiego trza mieć tylko kase a do pierwszego talent i umiejętności.
  
 
fryszardzie - twoj wyglada jak zabcia kermit z przodu - oczywiscie w pozytywnym sensie - jak ktos lubi zabcie...
  
 
SPOKOJNIE ZDERZAK KTÓRY MAM NA LATO JEST W GARAŻU, ROBIŁEM GO SAM I JEST DLA MNIE ZAJEBISTY. CHCESZ TO PODAJ MAILA TO PRZEŚLE CI ZDJĘCIA Z LATA TO ZMIENISZ ZDANIE O MOJEJ ESSINCE.
  
 
a co sądzicie o moich przeróbkach lamp?
  
 
Cytat:
2005-01-05 15:23:39, zigi1 pisze:
a co sądzicie o moich przeróbkach lamp?



tragedia....

sam wycinales
  
 




a tutaj dowod ze nmie sciemniam i ze sam kiedys posiadalem "blefki" ....w sumie to nie posiadalem bo zostaly usuniete przed podpisaniem umowy:>

[ wiadomość edytowana przez: bugz dnia 2005-01-05 21:07:56 ]
  
 
Witam
Wtrace sie nieco do tematu i uzyje pewnego porownania na strumienicach.

otoz badlook (dobrze wykonany) porownalbym do strumienic tego typu i ceny (powyzej 300zl)
Strumienica 1

a brewki sa strumienicami tego typu i ceny
strumienica 2

a ilu sie tkaich znajdize klientow na ten kawalek rury, ktorzy potem beda mowic ze z silnika 100 KM maja 110 (wkoncu teoretycznie strumienica daje okolo 10% wiecej mocy)

bez urazy ale brewki wygladaja jak bezuzyteczny wlot powietrza na klapie bagaznika w maluchu

Pozdrawiam