Wizyta w BTT GARAGE :) by Seba

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zaowocowala miedzy innymi obnizeniem tylnej osi auta i dzieki temu jezdzi sie teraz duzo lepiej :





[ wiadomość edytowana przez: seba dnia 2004-12-31 15:08:23 ]

[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-03-04 20:51:53 ]
  
 
Widze ze jednak do BTT trafiles w koncu

Ladnie to lezy nie powiem ... amorki seria ?

PS - gdzie masz reszte hokeja ?
  
 
nio zmiana sprężynek była szybka i bezbolesna a wygląd o wiele lepszy niż do tej pory......a hokej.....to klasyka.....od GTI....podarunek od BTT...dlaczego tylko pół ?? a dlatego żeby seba jeszcze wrócił po reszte
  
 
Cytat:
żeby seba jeszcze wrócił po reszte



Wroci,wroci

Zycze milej zabawy w Wełtyniu
  
 
od jakiego gtka jest ten hokejek?I jak ci sie jeżdzi po naszych kochanych dziurach??Bo mi po obniżeniu nawet z garażu sie nie udało wyjechać i zawisłem na brzuchu ,musiałem na szybko wjazd przebudować

[ wiadomość edytowana przez: kurpi dnia 2004-12-31 17:30:00 ]
  
 
Cytat:
2004-12-31 17:25:26, kurpi pisze:
od jakiego gtka jest ten hokejek?I jak ci sie jeżdzi po naszych kochanych dziurach??Bo mi po obniżeniu nawet z garażu sie nie udało wyjechać i zawisłem na brzuchu ,musiałem na szybko wjazd przebudować [ wiadomość edytowana przez: kurpi dnia 2004-12-31 17:30:00 ]



Hokej jest od golfaIII GTI,ale ogolnie to jezdze na zwyklym (patrz profil).Przod to juz z rok temu obnizylem i nie nazekam ,jest ok.A tyl tak jakos dziwnie w porownaniu do przody byl miekki i zdeczka smiesznie bujalo ,a teraz po zalozeniu innych sprezynek jest miodzio.
  
 
wygląga fajnie,ja niestety musze pokonywać krawężniki i taki hokejek długo by nie wytrzymał,musze wymyslić coś co się bedzie poddawało albo zmajstrować jakies pneumatyczne zawiecho,żeby móć w razie czego pyszczek podnieść
  
 
Cytat:
2004-12-31 17:44:56, kurpi pisze:
wygląga fajnie,ja niestety musze pokonywać krawężniki i taki hokejek długo by nie wytrzymał,musze wymyslić coś co się bedzie poddawało albo zmajstrować jakies pneumatyczne zawiecho,żeby móć w razie czego pyszczek podnieść



Ja mam ten hokej na oryginalnej listwie z VW i przy wiekszej przeszkodzie one poprostu sie odpinaja i zbierasz je za autem
  
 
za durzo razy bym musiał z auta wysiadać ,ale może coś pokąbinuje
  
 
Seba jakie sprężynki masz założone? Często obcierasz?
  
 
Niezly zawiasik. Hokej tez. He he. Ja jezdze z jedna brewka - bo jedna gdzies odpadla - ma to swoj urok.
  
 
Cytat:
2005-01-02 21:00:41, Tsport pisze:
Seba jakie sprężynki masz założone? Często obcierasz?



Przod to niebieski EIBACH -50 choc wyglada na wiecej,a tyl to sam nie wiem ,sa czerwone Micab niech sie wypowie co to za sprezyny,bo to z jego auta.
Czesto nie obcieram bo wszedzie sie nie pakuje gdzie widze taka mozliwosc
  
 
tył to raceland -40mm....