Zoltar czas żebyś już odszedł z początkiem 2005 roku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zoltar już się wypaliłeś ustąp miejsca w 2005 roku bardziej kreatywnym osobom, które chcą coś zrobić dla klubu, a nie tylko go kompromitować . Umiesz tylko blokować wątki czy wypowiedzi innych. Mamy dosyć takiemu moderowaniu strony.
  
 
No nie z nowym rokiem pranie starych brudów.

Sprawdz ankiete, o ile pamiętam to ok 90% głosujących było za tym żeby Zoltar pozostał modem.

PS. To sie staje monotematyczne. "Balcerowicz musi odejść"
  
 
czasem sie zastanawiam jak ktos kto jest od miesiaca na forum i napisal 9postow chce decydowac o tym jak ma wygladac klub...
  
 
Taka jest moja opinia. To że jestem niespełna miesiąc w Klubie nie świadczy o tym, że nie przypatrywałem się stronie Klubowej. Mam prawo do wyrażania własnego zdania i Tyle. Aha a krytyki nigdy nie zawiele. No chyba, że niechcecie mnie w Klubie to inna kwestia, która może przecież zostać wyrażona na forum, ale ja oczekuje tego samego.
PS. Zawsze można wykasować lub zablokować wątek będzie po problemie.
  
 
Nie chodzi o usuwanie kogokolwiek, ale ty chyba nie bardzo to forum czytasz.
  
 
maltoron widzisz zdziwie Cię czytam i porównuje sobie z innymi Klubami.
  
 
To trzeba było ją wyrazic w wątku z ankietą a nie tworzyć nowy.
  
 
durny post..tak jak powiedzial maltoron byla ankieta..ktorej wynik byl daleki od wyniku wyborow prezydeckich w usa..mozesz sobie krytykowac moda..ale moim zdaniem to lepiej pisz po prostu bezposrednio na priva konkretne uwagi i zastrzezenia..bo zachowujesz sie jak lepper ktory w kolko powtarza ze balcerowicz musi odejsc

krytyki nigdy za wiele ale o ile jest konstruktywna..a ty zdajesz sie po prostu wylewac jakas frustracje..
  
 
Niektórzy nadal nie wiedzą ile Balcerowicz zrobił dobrego, ale hmm dzięki takim osobą nierozumiejącym mamy tak w kraju jak mamy, i takich ludzi jakich widać codzień w kolejnych aferach i ciągle co wchodzą coraz to lepsze przepisy.
  
 
ja nie powiedzialem ze na forum nie mozna wyrazac swoich opini...
tylko jak zauwazyli inni czytajacy byla ankieta, 90%ludzi poparlo zoltara, wiekszosc z nich to stali bywlacy na formu ktorzy sa tu juz od dlugiego czasu...
ja na forum jestem od trzech miesiecy a mimo to nie pokusilbym sie o napisanie takiego posta w ktorym zaprzeczam czemus co bylo tworzone przez naprawde dlugi czas przez grupe zapalencow...
  
 
Hmmm... widzę, że jestem w głębokiej opozycji i do tego sam. No cóż.


[ wiadomość edytowana przez: Marespero dnia 2005-01-01 18:57:35 ]

[ wiadomość edytowana przez: Marespero dnia 2005-01-01 18:59:09 ]

[ wiadomość edytowana przez: Marespero dnia 2005-01-01 22:48:24 ]
  
 
jesli chodzi o piotr~ka to zauważ że jego posty w stylu Zegnam i Zegnam II oraz twierdzenie że chce usuniecia swojego konta w motonews nie były czym szczególnie budującym wręcz były tylko po to aby zwrócić na siebie uwage.
A jednak piotręk nadal tu jest.
A post o kampani wyborczej traktuje raczej jako żart, gdyż sam możesz zuwazyć że tresci było tam raczej mało.
  
 
CZy ktoś może sprawdzić z jakiego IP były wysyłane posty piotr'ka i tego.. jak mu tam... merespero..

Chyba, że ten wątek to żart...
  
 
Może racja, że piotr-ek zaczął głupi temat. Może rzeczywiście chciał na siebie zwrócić uwagę. Ale Zoltar mnie wkurzył blokowaniem wątków, nie powinien tego robić, no chyba że ktoś za dużo sobie pozwala.

[ wiadomość edytowana przez: Marespero dnia 2005-01-01 20:11:13 ]
  
 
Chyba wiem o co ci chodzi.
Ale zwróć waść uwagę, że jak zaczynasz nowy wątek to na dole jest napisane:
Cytat:
Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek



Netykieta sie kłania.

Taka jest rola moderatora. Pilnowac porządku i sprzątać po nas - użytkownikach.

Proponuje OT.
  
 
Cytat:
2005-01-01 20:09:11, Marespero pisze:
Może racja, że piotr-ek zaczął głupi temat. Może rzeczywiście chciał na siebie zwrócić uwagę. Ale Zoltar mnie wkurzył blokowaniem wątków, nie powinien tego robić, no chyba że ktoś za dużo sobie pozwala. [ wiadomość edytowana przez: Marespero dnia 2005-01-01 20:11:13 ]



Ile Ty masz lat ?

Uważam, że 2 tematy z życzeniami wystarczą... A Twój trzeci był totalnie zbędny... Widać jak czytasz forum

To nie jest przedszkole...

Następnym razem jak zechcesz coś napisać, to pomyśl... Ale często zauważam, że niektórych to chyba boli


Ps.

A Twój temat generalnie mnie lotto


  
 
OK postaram się dostosować do regulaminu "Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek"
  
 
hahaha ale żeś wytoczył człowieku....

jestes miesiac na forum a wyskakujesz z takim wątkiem stary, poczytaj sobie posty, napraw antene, wymien amorki, sprezyny, termostat napraw itd itd a nie za rzadzenie sie zabrales
  
 
Balcerowicz i Zoltar nigdzie nie odejdzie....

Nie stać nas na odejścia kolejnych wartościowych ludzi.
Mareespero co do Twojego tematu..... to korci mnie ,żeby go zamknąć albo najlepiej usunąć
  
 
Dzięki

Petersen dobre


Ps.

Temat zostanie