Osiągi peugeot 605

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ile wam sie udalo wycisnąc z peugeota 605 2.0 turbo? jak wam sie sprawuje takie autko co sie psuje ja jestem moim zachwycony

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-02-04 00:01:56 ]
  
 
aha zeby miec do czego porownywac z automatem na instalcji gazowej 215 km/h ( foto na autostradzie pod berlinem na benzynie troche ponad 220 chcialbym sie dowiedziec czy to prawda ze to auto z tym silnikiem z manualna skrzynia zamyka licznik czyli leci 240 km/h??? troche mi sie to nie prawdopodobne wydaje ale czekam na wasze odpowiedzi pozdrawiam bartek
  
 
wersja SVTi wedlug prospektu osiaga predkosc 215km/h .
  
 
Witam, ale sam niewiem gdzie jestem (pierwszy raz szukam przez GOOGLE !) Jeśli ten tekst ktoś przeczyta to się cieszę. A teraz w czym mój problem: szukam (zauważyłem, że nie tylko ja) również książki napraw do Peugota 306. Muszę go pochwalić bo ma na liczniku 200000, ale trzyma się "piknie". Książkę szukam aby ułatwić sobie zamontowanie jakieś dodatkowej blokady. Mam w zasadzie wszystkie dane o 306-tym (jak i o wszystkich innych), włącznie ze schematami instalacji komputera silnika, oraz jego "kody błędów". ;-) Ale te rzeczy są mi narazie mało potrzebne. Szukam schematów pozostałej instalacji elektrycznej: czujniki oświetlenia, pompka paliwa. itd, itp.......
Nie mogę nigdzie znaleźć książki typu "Naprawy - Peugot 306"
Jeśli jest ktoś kto byłby mi w stanie pomóc byłbym bardzo wdzięczny. O ewentualny kontakt prosiłbym może jednak przez adres: "krzem@op.pl" . Po prostu nie wiem czy uda mi się tu trafić jeszcze raz np.: jutro; napewno przynajmniej spróbuję Na razie jeszcze nie mam pojęcia jak, gdzie i co "klikać"
  
 
Na mojej trbinie ,zagazowanej jak na razie 180 bez problemu. kłopot mam z wentylatorami cały czas chodzą,