Bobek chodzi na 2 gary tylko pomocy ! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale caly czas na dwa gary? czy tylko jak jestes w domu?
  
 
Cytat:
2005-01-04 22:11:37, Sobot pisze:
Miałem dokładnie to samo a rozwiązanie jest dziecinnie proste: Po prostu kabel od czujnika zurzycia olaju w układzie sparowania sprzegła jest za któtki


O ja cie...
  
 
No ja sie na maluchach nie znam, ale zmień gary na gorące kubki...słyszałem, że są szybsze...
  
 
Cytat:
2005-01-02 17:53:40, cypherius pisze:
Pomocy ! Dzis chcialem odpalic bąka a chodzi na 2 gary tylko - co jest ? wal kardana czy sprzeglo odsrodkowe ? pozdrawiam. , pomocy !



Ty sie ciesz, mój banglał na jednym garku i w dodatku co 4 obrót


Siema cyph. Jaki ten świat mały.

[ wiadomość edytowana przez: jose dnia 2005-01-05 23:24:16 ]
  
 
mi sie zdaje że masz problem z nadciśnieniowym czujnikiem podciśnienia w układzie smarowania układu chłodzenia układu wysprzęglania elektroniczno-dynamiczno-dychawicznej pompki paliwa rakietowo-lotniczego zasilającego przekładnię boczną przekładni głownej hamulca tłoka 2. sprawdź to koniecznie
  
 
Cytat:
2005-01-05 23:27:20, owz pisze:
mi sie zdaje że masz problem z nadciśnieniowym czujnikiem podciśnienia w układzie smarowania układu chłodzenia układu wysprzęglania elektroniczno-dynamiczno-dychawicznej pompki paliwa rakietowo-lotniczego zasilającego przekładnię boczną przekładni głownej hamulca tłoka 2. sprawdź to koniecznie


... o matko.... zasilajacego przekladnie.... niektorzy to sie wogole nie znaja na samochodach a pierdoly wypisuja ... przeciez przekladnia jest zapylana dyfuzyjnie!!!!



temat jest na piatke...