Czy można dostać samo szkło reflektora ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy dostane gdzieś w sklepie samo szkło reflektora do MKV ??

bo mam pęknięte a całego nie będe wymieniał za 250zł.

z tego co teraz patrzyłem a katalogu Harta to samo szkło było do esskortów do 90roku, a po 90 roku samego szkła nie mają.
Ale być może można gdzię to kupić ?

i jaka mniej wiecej cena ??
  
 
zdaje się że na allegro coś znajdziesz, chyba widziałem do mk vi ale jest chyba podobna. Jak się nie myle to było 30 zł za sztuke.
  
 
to pisze Gerusik !

ostatnio były na allegro za jakieś 38 złotych
250 to duzo jak za jedną lapę do MKV (no chyba, że za oryginał)...
Przyklejejąc trzeba zrobić to bardzo dokładnie, żeby nie zachodziły parą od wewnątrz... Ostatnio Maniurka sprzedawał komplet za 100 złotych nie lepiej kupić od kolegi

 
 
Cytat:
2005-01-04 20:59:37, Nika pisze:
to pisze Gerusik ! ostatnio były na allegro za jakieś 38 złotych 250 to duzo jak za jedną lapę do MKV (no chyba, że za oryginał)... Przyklejejąc trzeba zrobić to bardzo dokładnie, żeby nie zachodziły parą od wewnątrz... Ostatnio Maniurka sprzedawał komplet za 100 złotych nie lepiej kupić od kolegi



No reflektor Boscha kosztuje 255zł, ale znalazłem tez jakieś niefirmowe za 95zł.

Qrde, a to szkło to się klei ?? nie wiedziałem, a jaki to klej ??
  
 
Musi byc koniecznie w sklepie? Bys musial popatrzec na szrotach, czasami mozna tam znalezc calkiem ciekawe rzeczy. Ostatnio znalazlem prawy reflektor za 125 zl. Przyjemnego szukania
  
 
Szyba na przykład tutaj
a cały reflektor tutaj

Wszystko w www.automotosklep.pl

A co do klejenia to sam jestem ciekawy czym najlepiej .... silikon/klej do akwarium ?

Pozdr