Moja nowa furka :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mnie sie nie podoba ale chcial bym takie autko gratuluje fury
  
 
bardzo lubię mercedesy w wydaniu sportowym..... absolutna bombą jest E500, natomiast kolega ma do sprzedania równiez perełkę 190 EVO1 (wyprodukowano 500 sztuk tej wersji), silnik 2.3 16v, moc seryjnie 192 KM, obecnie-tego nikt nie wie

Są ludzie którzy kojarzą MB z taksowkami.... jednak nie wszystkie takie są





PS. AUTKO NA FOTKACH JEST PRZED MALOWANIEM. Teraz wygląda ono cudnie, czarna perła, wkoncu skompletowane, łądniejsze zderzaki, cale gładkie

Jakiekolwiek części na rynku wtórnym do tej wersji nie wystepują, wszystko w salonie, głupi przycisk od elektrycznych szyb 350 zł i 3 tygodnie czekania.

W środku skóra i wszystko w elektryce, zawias DTM NIVO z niemieckich startów płaskich, do niedawna najniższe autko we Wrocku, pod Iglicą wrocławską się mieścił
  
 
Gdyby miał EVO1 w ORYGINALE do ceny 24.000 to bym brał ... kurcze, szkoda że się nie zgadaliśmy.
  
 
a ja za tym mercem widze kanta : nie masz jego fotek
  
 
ladna fura,do jezdzenia na codzien super.wygodna,duza.pasowalaby mi taka,w koncu moglbym sobie zrobic malucha na taka czysta rajdowke classic.a tak przy okazji,to masz jeszcze malucha?
  
 
Wiedziałem, że ktoś o to spyta. WRESZCIE . Myślałem, że już zapomnieliście o Boberze. OCZYWIŚCIE, że mam. Czekają Go BARDZO zaawansowane modyfikacje a w czerwcu chwalebny powrót na drogi w formie niezbyt sprzyjającej do jazdy na codzień. Będzie takim show carem . Połączeniem styli rajdowych-tuningowych i czysto pokazowych. Zobaczymy czy uda mi się nie zburaczyć.


[ wiadomość edytowana przez: moch dnia 2005-01-03 00:11:43 ]
  
 
Cytat:
2005-01-02 23:47:34, moch pisze:
Gdyby miał EVO1 w ORYGINALE do ceny 24.000 to bym brał ... kurcze, szkoda że się nie zgadaliśmy.



to autko było za 28000 na allegro, przez 7 dni nabiło ponad 11 tys wejsc na aukcje, co dziwne, zainteresowanie było największe ze strony niemieckiej, powazne kwoty leciały, ale niemieckie przepisy uniemożliwiają dosyć skutecznie powrót aut spowrotem z Polski do Niemiec, wiec na tym sprawa stanęła

Co do klientów ze strony polskiej to ....... jeden mądrzejszy od drugiego, pospuszczali sie na autko, kazdy pojezdził i to by było na tyle.... extra fura, cena nie za bardzo... ostatecznie kumpel pojechał do niemiec, kupił Passata a mietek stoi w garazu, stwierdził ze za marną kase go nie odda, nawet nie ogładsza w gazetach, zresztą to nie jest sprawa tak bardzo u niego pilna
  
 
widzisz stary ludziska Ci furaka zazdroszczą
  
 
Cytat:
2005-01-02 23:49:02, bimber1 pisze:
a ja za tym mercem widze kanta : nie masz jego fotek



kancik 2.0 TC z mirafiori, z tego co pamietam to na ostrych walkach od Heinricha, początkowo na wtrysku, teraz chyba przerobiony na gaźnik, Seru powinien powiedziec cos wiecej na jego temat
  
 
Hmmmm, widzisz ... tylko, że ja szukałem EVO1 ORYGINALNEGO, a nie takiego tuninga jak ten, mimo, że dość fajny. Ale poszerzone nadkola przednie mnie nie kręcą.
  
 
Cytat:
2005-01-03 00:09:58, moch pisze:
Hmmmm, widzisz ... tylko, że ja szukałem EVO1 ORYGINALNEGO, a nie takiego tuninga jak ten, mimo, że dość fajny. Ale poszerzone nadkola przednie mnie nie kręcą.



gdyby to jeszcze było tak łątwo znaleźć w normalnym stanie takiego Mietka... w Polsce to ich raczej niewiele
  
 
Widziałem co najwyżej 3sztuki, już nie mówiąc o BOSKIM, LEGENDARNYM i CUDOWNYM EVO2 Oglądałem jednego, dla przyjemności tylko i wyłącznie, kosztował 59tys.
  
 
Cytat:
Ale poszerzone nadkola przednie mnie nie kręcą.



EVO ma takie oryginalnie
  
 
Bardzo ładnego masz tego merca mochu... chcialbym takiego wlasnie na codzien jest idealny wlasnie dobrze, ze mieciutki, wygodny i wszedzie nim dojade, zawioze i przewioze tez bym wtedy malucha zrobil na tip top i zostawil tylko do jazdy rekreacyjnej
  
 
Cytat:
2005-01-03 00:14:50, moch pisze:
Widziałem co najwyżej 3sztuki, już nie mówiąc o BOSKIM, LEGENDARNYM i CUDOWNYM EVO2 Oglądałem jednego, dla przyjemności tylko i wyłącznie, kosztował 59tys.



ta lotka w EVO2 na klapie również jest boska

Dla BIMBERA- Foty Kanta
http://www.gds.impelnet.com/albums/album89/52_G.jpg

http://www.gds.impelnet.com/albums/album89/70_G.jpg

http://www.gds.impelnet.com/albums/album89/94_G.jpg

i Daktyl, Barbie Car, Tic-Tac, równiez 2.0

http://www.gds.impelnet.com/albums/album89/151_G.jpg

http://www.gds.impelnet.com/albums/album89/171_G.jpg
  
 
Naprawdę ?? Tylne to wiem, ale przednie aż takie szerokie?? Hmmmmm... EVO2 to potworki, wiem, że mają strasznie szerokie nadkola, ale EVO1 ma takie napompowane nadkola?? Możesz mieć rację... kurde
  
 
No, może zwykłe są miekkie. Mój merol, jwst cholernie sztywny, ale mi to nawet odpowiada. Fajnie się nim jeździ. Na codzień SUPER.
  
 
Cytat:
2005-01-03 00:24:33, moch pisze:
Naprawdę ?? Tylne to wiem, ale przednie aż takie szerokie?? Hmmmmm... EVO2 to potworki, wiem, że mają strasznie szerokie nadkola, ale EVO1 ma takie napompowane nadkola?? Możesz mieć rację... kurde



akurat w tym przypadku to EVO zostalo "napompowane", w oryginale nadkola były ciut mniejsze
  
 
No własnie tak mi się wydawało, bo to aż do przesady wg. mnie.
  
 
a tutaj maly dreso-pack do merasia, nudzilo mi sie