Sprzedam Auto - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-03-02 21:26:05, nikusss pisze:
ja tu widze eleganta z zmieniona podloga w bagazniku a nie po kompletnej blacharce:| popatrzcie na zakonczenia rynienek i porownajcie z jakims innym standardem :| standard ma tak jakby uciete a elegant ma dogiete na koncu :|


Dokladnie tak......a co do ceny,nie dal bym za eleganta na flepach z 80r,4tys.
  
 
nie wiem po co tu komentujecie-chlopak prosil zeby tego nie robic to wypadaloby okazac troche kultury i tego nie robic
moim zdaniem jest mozliwe ze go sprzeda - moj kumpel mial identyko-91 podloga-cala buda i wszystko bylo 2000-chcial za niego 3000zl ale spotkal łebka ktory sie napalil na tego malca i na radio na mp3 ktore bylo w srodku...pyta sie ile za malucha z radiem-no to koles mu mowi ze radio kupil w sklepie za 1500 i ma na niego paragon ...na to kupujacy
-dobra biore za 4500 tylko mi jakies plyty dozuc
samochod byl goly bez zadnych dodatkow tyle ze obnizony i lekko dlubniety silnik ale za to jak wiemy nie kazdy zwraca
to ze krzysiek kupil za tyle za ile kupil to nie dlatego ze malce po tyle chodza tylko dlatego ze typ byl zdesperowany juz i nie chcialo mu sie czekac az sprzeda lepiej


[ wiadomość edytowana przez: kabul dnia 2005-03-02 21:53:52 ]
  
 
Cytat:
2005-03-02 20:54:20, Try3ek pisze:
Może 4 tyś sie wydawac dużo ale taki rocznik ma dużo plusów w 2006 zniżna 50% na OC, żaden elegant tyle nie ma a jeżeli kupisz eleganta 2000rok to on będzie miał 5 lat, nie wiem kiedy tu był dokładnie remont robiony ale zapewne z rok temu więc masz rocznego eleganta a takiego nie kupisz, a przeróbki w silniku też są, ale wiadomo maluchów sie juz nie ceni tak jak kiedyś, więc ciezko będzie te 4 klocki dostać ale zawsze można sie potargować jak już ktos będzie chciał ps. a jak tyle pracy w niego wsadziłem to bym go nie sprzedawał chyba ze by moje dzieci nie miały za to jeść to tylko wtedy (jak dobrze że nie mam



klient musiał by chyba 10 lat takim bąkiem jezdzić zeby mu sie z tych niższych składek OC zwrociła przepłacona kwota

Nie rozumiem tez argumentacji w stylu: "bo jest wyremontowany i pewniejszy od każdego El'a"
Skąd kupujący moze być pewny? nigdy nie wie co tak naprawde w aucie siedzi i jak było robione, chociażby dlatego unikał bym tego typu "kit-carów". Zwłaszcza ze to maluch, auto którego jest w polsce od zarąbania wiec naprawde jest w czym przebierać.
  
 
Rozumiem niektórych pisanie ale forum jest od ogłoszen .
Komentuja osoby które i tak by nie kupiły tylko po co to robią ??

Auto robił kolega - te 4 tys to jakies 5 - 6zł za godzine pracy przy aucie ......
  
 
hmmm ...
"Rozumiem niektórych pisanie ale forum jest od ogłoszen .
Komentuja osoby które i tak by nie kupiły tylko po co to robią ?? "

o ile sie nie myle to forum jest od komentowania???!!
  
 
hmn...co do ceny...
kolega poprostu dał taka cene, zeby go nie sprzedac...
rodzina moze naciska..hehe, no to sprzedaje...
a jak nikt nie kupi, to powie trudno..i bedzie wilk syty i owca cała

  
 
Panowie jest jeszcze taka sprawa Naprawde mi zalezy zeby go sprzedac jesli wyciagne graty z auta to cena spada automatycznie do 2500zl i dalej mozna negocjowac.
  
 
to lepiej wyciagnij te graty...bedzie łatwiej sprzedac...

ok...wiec, ile za felgi? kubeł?
  
 
Wyprzedaz gratow jak sprzedam auto Felgi jak cos zarezerwowane Co do reszty to pogadamy jak juz sprzedam auto