Co zrobileś dzisiaj w swojej maszynie? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
e tam czasem sam sie urywa jak byl stary i guma ztwardniala... naszczescie to grosze i robota na 2 minuty...
  
 
Raczej podejrzewam kogoś , bo przez noc tak sam nagle się nieurwał i do tego mam końcówke z lekka wygiętą!!!
Ale ze starości też się zdarza!!!
Dobra ide to wymienić!!!


POZDRO

[ wiadomość edytowana przez: chojnas dnia 2005-01-13 13:58:44 ]
  
 
ja dzisiaj na trasie doszedlem do rekordowego spalania... 19l lpg/100km
  
 
a co, zes na jedynce jechal te cala trase??? mi nawet po remoncie nie palil wiecej niz 17...

wlasnie dolalem plynu do spryskiwaczy z przodu (z tylu juz ma ze 3 lata ale sie trzyma i jeszcze jest )
  
 
trasa noon stop 150 190... na zbiorniku gdzie mi weszlo 28 l lpg zrobilem 194 km
  
 
to chyba albo ja jestem kiepski z majcy albo nic nie rozumiem... skoro na 28l zrobiles prawie 200km, to daje na oko 14l/100km... a gdzie tu 19?


190km/h? z gorki?
  
 
no cyprys z tego trzeba wyciagnac pierwsiarek podniesc do potegi 7 z policzyc sinusa i z sumowac nie wiem ale mi tez wychodzi tak no najwyzej ze nie mialo byc 28 tylko 38 no to jakos by bylo oki
  
 
tfu na 38 l. czyli 19 na sto no nie?? poprostu mala literowka/cyfrowka A 190 to na prostej moze delikatnie z gorki . Moj poldzons naprawde zadziwi nie jednego
  
 
i wszystko jasne! nie jest jeszcze ze mna tak zle
  
 
Dzis (jest juz po 0.00) zrobie:

1) Wymienie olej
2)Swiece
3)Filtr powietrza
4)Filtr oleju
5)Lozyska na przedniej osi ( bo mi cos wali )
6)Przy okazji zakonserwuje to co wyszlo w podwoziu przez ta "sttttraszna" zime
  
 
Cytat:
2005-01-13 18:09:17, Voy pisze:
tfu na 38 l. czyli 19 na sto no nie?? poprostu mala literowka/cyfrowka A 190 to na prostej moze delikatnie z gorki . Moj poldzons naprawde zadziwi nie jednego



ma prawo widzialem jak odjezdzasz z pod MC-a. ladnie sie zbieral i to w 2 osobki i z kolkami w bagazniku.

Lechu skoro ja zamnolem blat to on na pewno to zrobil.
poza tym - on ma GSI
  
 
wierze, wierze... ale i tak moim zdaniem gli jest lepszejszy
  
 
Cytat:
2005-01-14 09:39:57, k1cyprys pisze:
wierze, wierze... ale i tak moim zdaniem gli jest lepszejszy



Cyprys HAHAHAHAHA. nie chce sie klocic nad wyzszoscia GSI nad wszystkim innym ale wieksza kultura pracy silnika plus moment obrotowy + troszkie moc robia jednak swoje...

ps. Zawsze sie mozemy zmierzyc gdzies na lotnisku albo cos jak bede mial kase i czas
  
 
dobra nie robmy off topa... a to ze gsi jest lepszy gli a gli jest lepszy od gle a ten od sle - tyle jest opinii ile ludzi... dla kazdego cos innego. i dobrze bo bysmy sie zanudzili jakby wszyscy mieli to samo.

wracajac do tematu - wyjalem spalona zarowke p/mgielnego z przodu (dokladnie prawa) i zamierzam ja dzis dokupic. zorientowalem sie wczoraj pod domem ze mi nie swieci (bo lal niezly deszcz i chcialem sobie przyswiecic)
  
 
Wlasnie wymienilem swiece bo juz troche mialy przejechane .
jeszcze tylko zostala mi wymiana drazka bo z prostego zrobil sie troche zaokraglony i nie moge jezdzic bo mi fajera nie chce krecic...
  
 
ale to to pikuś. Przedemna zostaly jeszcze panewki
Moze przynajmniej warkot silnika nie zagluszy mi muzy w aucie
  
 
ludzie! znalazłem was!cały miesiąc szukałem.
sie zapisze
 
 
no milo nam! to sie nazywa zapal! zapraszamy

ale wrocmy do tematu...

ublocilem go...
  
 
a ja pospawalem sobie wydech...
  
 
Napompowalem kolo bo cos malo powietrza mialo