Logo dla ACM-Racing - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
LOL

BTW - ja też chce jakieś logo, np. do Racing Garage... Nawet jakies badziewne, byle tylko mieć świadomość, że coś dostałem
  
 
prosze bałdzo

  
 
SERU to co robisz to sie na ploter nie nadaje bo bedzie brynadza straszna....
  
 
Przepraszam...co się nadaje na ploter? W przypadku ACM nic o ploterze nikt nie wspominał a Rally Garage spokojnie się wyplotuje. Mam nawet takie maluszki gotowe wyplotowane i wybrane do naklejenia z transferem i to w różnych rozmiarach-od malutkiego aż do takiego na całą szybę Więc jak się nie da jak się da
  
 
Cytat:
2005-01-07 13:43:17, -SerU- pisze:
Przepraszam...co się nadaje na ploter? W przypadku ACM nic o ploterze nikt nie wspominał a Rally Garage spokojnie się wyplotuje. Mam nawet takie maluszki gotowe wyplotowane i wybrane do naklejenia z transferem i to w różnych rozmiarach-od malutkiego aż do takiego na całą szybę Więc jak się nie da jak się da



to ze maluszka sie da to ja tez wiem ....ale ACM srednio
  
 
no to ja juz widze do kogo w sprawie korepetycji z grafiki uderzyc - SerU - mam nadzieje ze drogo mi nie policzysz

Bullit - jak tak sie w krytyka bawisz (bo jak na razie widze ze tyko krytykujesz) to pokaz sam co potrafisz
  
 
Cytat:
2005-01-07 14:13:51, spawn666 pisze:
no to ja juz widze do kogo w sprawie korepetycji z grafiki uderzyc - SerU - mam nadzieje ze drogo mi nie policzysz Bullit - jak tak sie w krytyka bawisz (bo jak na razie widze ze tyko krytykujesz) to pokaz sam co potrafisz



alez b.chetnie....ale nie dzisiaj....bo mam projekt pilny..ale do poniedzialku cos wykombinuje.
  
 
No to jeszcze kilka moich dzieł z cyklu "nudzi mi się przy komputerze"

  
 
no to BULLIT czekamy, tylko zeby nie bylo tak jak z DaymoNa wykresami z hamowni (bez obrazy)
  
 
@seru
czy mógłbys wykonać cos takiego jak dydek rally team tylko olsza rally garage i wsadzić to w ładną ramke z zaokraglonymi rogami
  
 
Cytat:
2005-01-07 18:23:21, spawn666 pisze:
no to BULLIT czekamy, tylko zeby nie bylo tak jak z DaymoNa wykresami z hamowni (bez obrazy)



mam Ci wyslac portfolio ? :| ....nie mam obowiazku udowadniania Ci czegokolwiek ,a photoshopie czy corelu nie dowiedzialem sie wczoraj ...
  
 
  
 
@seru
bede cie wielbił jak zrobisz z pierwszego wzoru zamiast racing--> rally , juz wiem że to wybieram , jak mam przesłac piwo
  
 
Nie chce nic mówic ale gdy my lobilismy LOGO KTSW to Seru zrobił nam ca 50 wzorów !!!!!
A co do Bullita to chociaz nie przepadamy za soba to grafikiem jest nawet niezłym - przynajmniej był 2 lata temu .
  
 
Lukaszc - podaj maila, to Ci to wyślę w corelu przerobione na krzywe

Czuczu - ta...to były czasy Ehh...Łezka się w oku kręci Dobrze, że w końcu się udało jakiś wybrać
  
 
Dobra dobra ty sie tak nei ciesz. Pamietasz moje zegary ???
Mam nowa deske i wysle ci skany tarcz - bedzie robota nowa - potrzebuje do star treka.
  
 
lukaszc@olsza.krakow.pl
i tu bo jestem w pracy to se zlookam domus_agd@op.pl[addsig]
  
 
Krzych00 lipa, lepiej zostań przy cyklotrialu, a loga zostaw dla profesjonalistów


Cytat:
2005-01-07 18:45:51, BULLITT pisze:
mam Ci wyslac portfolio ? :| ....nie mam obowiazku udowadniania Ci czegokolwiek ,a photoshopie czy corelu nie dowiedzialem sie wczoraj ...


Hehe, w końcu "VT Imperator" to raczej nie od tego że masz Diablo 4WD
  
 
no chciales badziewne nie?
  
 
Dobra panowie, dość tej amatorszczyzny. Qba kasę możesz przelać na konto, którego numer podam ci na priv lub wysłać czek.