Krakowskie pytanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkicu uzytkowników Escorciaków a w szczególności krakowskich szczęśliwców a moje pytanie dotyczy namiarów na "sklepy" z częściami a konkretnie potrzebuje 2-óch plastików na tylnie słupki abym mógł zainstalować głośniki.
  
 
Cytat:
2005-01-06 11:06:21, gardenia1 pisze:
Witam wszystkicu uzytkowników Escorciaków a w szczególności krakowskich szczęśliwców a moje pytanie dotyczy namiarów na "sklepy" z częściami a konkretnie potrzebuje 2-óch plastików na tylnie słupki abym mógł zainstalować głośniki.



Ale te plastiki to jakieś uniwersalne ? ? czy typowo do Essiego?
Bo jeśli Essi to ciężko będzie takie detale dostać .. szrot?

Do Fordów to :

FORD & MOTORCRAFT
ul. Piastowska 20
tel: 636 17 20

WESTCAR
ul. Zakopiańska 2c
tel: 269 18 49, 269 20 62

Inter Parts-Tosako S.C. Przedsiębiorstwo
ul. Przybyszewskiego 71
tel: 637-15-29
Na przybyszewskiego przy początku numeracji jest jeszcze po schódkach w dół sklep, Fordy też mają.

Szrot
"Auto-Części" Firma Rafał Roborzyński
ul. Kościuszkowców 6
tel. (012) 266-59-05, 269-06-08 601420098


Tak w ogóle to można by taki i podobne wątki podwiesić ?
bo ja chyba już z 5 raz podaje podobne namiary

Pozdr
  
 
Cytat:
2005-01-06 11:17:57, chasmo pisze:
Ale te plastiki to jakieś uniwersalne ? ? czy typowo do Essiego? Bo jeśli Essi to ciężko będzie takie detale dostać .. szrot? Do Fordów to : FORD & MOTORCRAFT ul. Piastowska 20 tel: 636 17 20 WESTCAR ul. Zakopiańska 2c tel: 269 18 49, 269 20 62 Inter Parts-Tosako S.C. Przedsiębiorstwo ul. Przybyszewskiego 71 tel: 637-15-29 Na przybyszewskiego przy początku numeracji jest jeszcze po schódkach w dół sklep, Fordy też mają. Szrot "Auto-Części" Firma Rafał Roborzyński ul. Kościuszkowców 6 tel. (012) 266-59-05, 269-06-08 601420098 Tak w ogóle to można by taki i podobne wątki podwiesić ? bo ja chyba już z 5 raz podaje podobne namiary Pozdr


Jeśli te uniwersalne są ok to nie ma sprawy tylko ja nawet nie wiem jak one wyglądaja a czy pod tymi adresami znajde te uniwersalne?.
  
 
tylne słupki i glosniki to zapewne chodzi o combi
jesli tak to oryginalnie nie byl wyrób forda ,takie plastiki matowali tylko w polsce i dostarczala im tego jakas firma polska ( 2dni temu bylismy z qmplem na ASO w tarnowie,chcial sobie takie zamatowac w combi-cy ,ale mowia ze zerwali kontakty z ta firma i nie moga nam takich sprowadzic,koles na ASO podal nam nazwe tej firmy ale nie pamietam jej .,.,)

pzdr
  
 
Niemiec potrafi



ten tak potrafil ze u mnie takie spustosenie pozostawil, a ja obecnie wstawilem zestaw orygilnalny ale nie w slupkach...


  
 
Cytat:
2005-01-06 11:39:57, grzesiekrbk pisze:
tylne słupki i glosniki to zapewne chodzi o combi jesli tak to oryginalnie nie byl wyrób forda ,takie plastiki matowali tylko w polsce i dostarczala im tego jakas firma polska ( 2dni temu bylismy z qmplem na ASO w tarnowie,chcial sobie takie zamatowac w combi-cy ,ale mowia ze zerwali kontakty z ta firma i nie moga nam takich sprowadzic,koles na ASO podal nam nazwe tej firmy ale nie pamietam jej .,.,) pzdr


Szkoda że nie jesteście w stanie przypomnieć sobie nazwy tej firmy oj szkoda.
  
 
Oj jeszcze jedno właśnie dzwoniłem do EuroCar-u w sprawie tych plastkików niestety występują tylko w komplecie z głośnikami których jakość przypomina jakość słuchawki telefonicznej a cena to 352zł . na szczęście za komplet - to chyba przesada.
  
 
zadzwoń na kościuszkowców