Objawienie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem nowym, mam nadzieję że szczęśliwym użytkownikiem tego "żelastwa". Chcę się przywitać z wszystkimi uczestnikami tego forum. Mam nadzieję , że wkrótce spotkamy się na żywca. Narazie moje Espero wygląda nieciekawie (po naprawie blacharskiej-
kupiłem uszkodzone ), ale należę do tego gatunku , który sprzedaje auta w stanie o wiele lepszym niż kupuje więc moja maszyna pewnie w niedługim czasie przeobrazi się w porządne auto . Pozdrawiam wszytkich.
Rysio
  
 
Przywitam Cię tradycyjnym AVE CEZAR



PS. Dziś zyskalismy dwóch nowych CZŁONKÓW bez urazy
  
 
Witam w naszych skromnych szeregach i ciesze sie ze coraz wiecej osob docenia autko jakim jest eserynka zycze milej "zabawy" i odpowiedzi na pytania zadawane na forum (jezeli dalej bedzie dolaczalo sie tyle osob w takim tempi to niedlugo bedziemy najwiekszym klubem w polsce!!! )
  
 
Witam.

Po Spermojadku jesteś kolejnym szczęśliwym członkiem klubu


Pozdrawiam.
  
 
to i ode mnie AVE cezar, witamy w naszym gronie :)
  
 
No panowie dopiero 92 czlonkow w klubie... hmmm jaki prezent zrobimy dla setnego klubowicza ??

Rysio witam w klubie !!!
  
 
ALE SIĘ DZIEJE! OCZYWISTA WITAMY Z OTWARTYMI RAMIONOMA !! /czy jakoś tak się to mówi.... /
  
 
Cytat:
2003-03-02 23:02:06, Lasombra pisze:
No panowie dopiero 92 czlonkow w klubie... hmmm jaki prezent zrobimy dla setnego klubowicza ??

Rysio witam w klubie !!!



Może poprostu będzie honorowym klubowiczem ? Albo w ramach wyróżnienia postawi kolejke piwka na wielkim zlocie ?
  
 
ja moge edytowac nazwy wiec zamist podpisu "Członek klubu Espero" moze być "Setny członek Klubu Espero" i to bedzie wyroznienie
  
 
Witam i kolegę Rysia.

Co do "żywca" to aby do wiosny.
  
 
Witam
  
 
Dobry pomysł Lasombra
  
 
I jeszcze coś - Rysiu jest z Międzychodu - to coraz blizej moich stron - może więc wreszcie wpadnie tu ktoś z Poznania
  
 
Maciej - wpadlem
  
 
Gdybys jeszcze miał jakis lepszy samochód Dramar, np. Espero
  
 
Mlotek, skrzynka piwa i wolne popoludnie... i z pewnoscia da sie przeklepac Omege na Espero
  
 
Taaaaaaak, przede wszystkim jednak dużoooooooo piwa
  
 
Muszę przyznać Damar ,że Twoja Omega jest prześlicznie zrobiona - ze smakiem, delikatnie, ale troszkę drapieżnie - perfecto - podzielam w 100% ten styl ,że tak powiem.
  
 
A mnie się podoba najbardziej zasłonięty nr rejestracyjny na wszystkich zdjęciach z wyjątkiem ostatniego, gdzie go pięknie widać. A swoją drogą to dlaczego boicie się swoich nr rejestracyjnych?

KOL 50AL
  
 
Pewnie dlatego, że Dramar jest wielce zasłuzonym członkiem Drivers Club Poznań - zreszta zapraszam do odwiedzenia strony www