CHRISTINE dzis o 22:40 TVN4 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no nie moze sie zgadzac liczba drzwi auta z filmu z autem w ksiazce bo plymouth fury 58 {hardtop coupe} byl tylko w jednej karoserii.. 2 drzwiowy, 4 drzwi w ksiazce to moze byc licencia poetica nie wiem bo nie czytalem, poza tym kolor tez sie nie zgadza bo fury 58 byl tylko w jednym kolorze: "Sand Dune White" fabrycznie i to nie jest napewno czerwony ale zaden inny kolor nie pasuje do Krysi
  
 
Cytat:
2005-01-07 16:51:09, Bart128 pisze:
no nie moze sie zgadzac liczba drzwi auta z filmu z autem w ksiazce bo plymouth fury 58 {hardtop coupe} byl tylko w jednej karoserii.. 2 drzwiowy, 4 drzwi w ksiazce to moze byc licencia poetica nie wiem bo nie czytalem, poza tym kolor tez sie nie zgadza bo fury 58 byl tylko w jednym kolorze: "Sand Dune White" fabrycznie i to nie jest napewno czerwony ale zaden inny kolor nie pasuje do Krysi



Kolor krystyny w ksiazce nazywal sie "jesienna czerwien" i byl to b.modny w tamtych czasach lakier bodaj stosowany na chevroletach fordach ....itd. Jesli chodzi o sedana to mogl to byc rowniez dodge ..tak czy siak film kultowy ale skaszaniony i zbyt wiele rzeczy sie nie zgadza
  
 
Ja bardzo żałuje, ze nie nagrałem sobie, ale i tak już nie mam video :d Ktoś dysponuje tym filmem, wiem ze chyba ktoś tak, bo już jeden wątek o christine już kiedyś był
Ja dostałem kiedyś z wyporzyczalni puste opakowanie od tego filmu, bo kaseta sie zużyła ale mam. Jak ktoś dysponuje avi, to w zamian moge zrobić mu skan na opakowanie.
  
 
Cytat:
2005-01-07 17:45:20, MCQUEEN pisze:
Ja bardzo żałuje, ze nie nagrałem sobie, ale i tak już nie mam video :d Ktoś dysponuje tym filmem, wiem ze chyba ktoś tak, bo już jeden wątek o christine już kiedyś był Ja dostałem kiedyś z wyporzyczalni puste opakowanie od tego filmu, bo kaseta sie zużyła ale mam. Jak ktoś dysponuje avi, to w zamian moge zrobić mu skan na opakowanie.



Ja mam avi ale po francusku........ale wstrzymaj sie bo bede sciagal divix-a.
  
 
a powiedzcie mi panowie czyja ta ksiazka??? [christine]...pierwszy raz ogladalem...fajny...takie furaki to sa fajne...podobaja mi sie choc nie za bardzo przepadam za amerykanska motoryzacja...coz...a tak OT: zapodajcie jakies tytuly i autorow ksiazek fabularnych bardzo zmotoryzowanych...tylko nie pan samochodzik ...zeby byla fajna akcja i o samochodach...dzieki z gory!!!
  
 
Cytat:
2005-01-07 17:53:53, BULLITT pisze:
Ja mam avi ale po francusku........ale wstrzymaj sie bo bede sciagal divix-a.



Czekam na info. Moja kobieta widziała dvd, ale cena za film obłedna. A wogóle lubisz Stevena Kinga?
  
 
Cytat:
2005-01-07 22:43:10, MCQUEEN pisze:
Czekam na info. Moja kobieta widziała dvd, ale cena za film obłedna. A wogóle lubisz Stevena Kinga?



Kinga lubie tak sobie.....wole Hrabala.....Dostojewskiego ......Kazan-a ..Puzo ...itp.Ale z tego co wiem King napisal jeszcze ksiazke pod tytulem Buick ...chyba w podobnych klimatach do Krystyny. Co do filmu dam cynka jak sciagne....teraz mam lekki zajob z taunusem ale jak sie ogarne troch to sie zajme sciaganiem.
  
 
Cytat:
2005-01-07 23:30:26, BULLITT pisze:
Ale z tego co wiem King napisal jeszcze ksiazke pod tytulem Buick ...chyba w podobnych klimatach do Krystyny.



"Buick no.8"
  
 
Cytat:
2005-01-07 23:33:17, MCQUEEN pisze:
"Buick no.8"



czytales ? o czym to ?