Oleum w skrzyni & świece & alarm Challenger

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie ,jaki olej i o jakiej specyfikacji zaleca Toyota do swoich produktów - chodzi oczywiście o skrzynie biegów manualną
.Jakiej firmy świec używacie w Toyotach?Oczywiście NGK są ok ,ale ciężko coś je ostatnio dostać .W InterCarsie czekam już ze dwa tygodnie
Teraz pytanie do posiadaczy w/w alarmu (pewnie odpowiedzi na priv) gdzie mam szukać wyłącznika alarmu?Przeczytałem na forum wszystkie posty dotyczące tego problemu ale nic u mnie nie znalazłem takiego ,więc może macie jakies sugestie gdzie standardowo umieszcza się takie wyłączniki w Corolli
  
 
Cytat:
2005-01-15 10:37:50, GoldCorolla pisze:
.Jakiej firmy świec używacie w Toyotach?Oczywiście NGK są ok ,ale ciężko coś je ostatnio dostać .W InterCarsie czekam już ze dwa tygodnie


Ja mam świece Denso. Zapytaj w ASO po ile tam są. Ja kupiłem Denso w JC a kolega w ASO - pudełko Toyoty, a w środku... Denso O dziwo kolega zapłacił mniej!
  
 
Cytat:
2005-01-15 11:11:19, Pigletto pisze:
Ja mam świece Denso. Zapytaj w ASO po ile tam są. Ja kupiłem Denso w JC a kolega w ASO - pudełko Toyoty, a w środku... Denso O dziwo kolega zapłacił mniej!


To może podaj orientacyjne ceny?
  
 
Za 4 szt. Denso, w styczniu 2004, płaciłem: 52.1 zł (dobrze że mam zapisane ), a kolega w zapłacił w ASO kilka zł mniej.
  
 
Dzięki wielkie ,już myślałem że są dużo droższe
  
 
Cytat:
2005-01-15 12:39:44, Pigletto pisze:
Za 4 szt. Denso, w styczniu 2004, płaciłem: 52.1 zł (dobrze że mam zapisane ), a kolega w zapłacił w ASO kilka zł mniej.


mogę podać aktualną cenę NGK- 53 PLN W interCars oczywiście po zniżkach