AdmiKiler Rally Team jeździli jeździli i wyjeździli - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Miło widzieć radość na buziach pilotki i rajdowca. W końcu widoki na spokój w domu w temacie rajdówki
 
 
Od teamu Grzałek również szczere gratulacje - tak trzymać.

  
 
super, gratulacje
  
 
Cytat:
2006-11-21 10:58:25, robreg pisze:
Miło widzieć radość na buziach pilotki i rajdowca. W końcu widoki na spokój w domu w temacie rajdówki



I Justyna mi nie bedzie narzekac, ze znikam na cale weekendy
  
 
Cytat:
2006-11-21 17:04:43, KiLeR pisze:
I Justyna mi nie bedzie narzekac, ze znikam na cale weekendy


Będzie Ci za to narzekać całe weekendy. "Może któryś spędzimy w domu?, "Nie chce jechać na rajd Szwecji..."

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2006-11-21 23:12:41, OLO pisze:
Będzie Ci za to narzekać całe weekendy. "Może któryś spędzimy w domu?, "Nie chce jechać na rajd Szwecji..."


I wez tu kobiecie dogodź... siedzisz sobie na dupie w kraju źle, zwiedzasz obce kraje - jeszcze gorzej... (fakt, ciezko nazwać zwiedzaniem obcego kraju lot na niskim pułapie, 160km/h wąską leśną przecinką, gdzie tubylcy rozwijają max. 20km/h bo drzewa, kamienie i jakaś dzika zwierzyna w lesie lubi sobie pobiegać...)

Jacynka - wyrazy uznania za cierpliwość.
 
 
[...]





[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2006-11-22 21:14:09 ]
  
 
Klubowa załoga już w Warszawie...
Jak odpoczną to się pochwalą .
  
 
podobno udało się dokonać połamania sztywnego holu Admiego? macie uwieczniony ten moment?


[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2006-12-10 18:32:17 ]
 
 
Potwierdzam, polamalismy hol.

Oprocz tego udalo sie wywalczyc 2gie miejsce w klasie i 7me w generalce w calkiem mocnej stawce.

Moglo byc sporo lepiej, ale niestety z mojego bledu, obrocilo nas na pierwszej probie, gdzie stracilismy kilka bardzo waznych (jak sie pozniej okazalo) sekund.

Dziekujemy przy okazji Olkowi, ktory dzielnie nas ciagal do Radomia i z powrotem, towarzyszyl podczas wszystkich prob, serwisowal auto, a takze wspoluczestniczyl w haniebnym polamaniu Admiralowego holu.
Dzieki Admi za hol (nowy juz zamowiony ) i dzieki Rys za dostarczenie holu do domku.
  
 
Cytat:
2006-12-10 20:05:14, KiLeR pisze:
Potwierdzam, polamalismy hol. Oprocz tego udalo sie wywalczyc 2gie miejsce w klasie i 7me w generalce w calkiem mocnej stawce. Moglo byc sporo lepiej, ale niestety z mojego bledu, obrocilo nas na pierwszej probie, gdzie stracilismy kilka bardzo waznych (jak sie pozniej okazalo) sekund. Dziekujemy przy okazji Olkowi, ktory dzielnie nas ciagal do Radomia i z powrotem, towarzyszyl podczas wszystkich prob, serwisowal auto, a takze wspoluczestniczyl w haniebnym polamaniu Admiralowego holu. Dzieki Admi za hol (nowy juz zamowiony ) i dzieki Rys za dostarczenie holu do domku.


  
 
A ja dziękuję panom z drogówki za pozostawienie dowodu w moich rękach

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2006-05-25 18:39:54, Admiral pisze:
i jeszcze kilka ujęć...

a ta Lada stała na drugim przejezdzie OS Bemowo na Barbórce przechodzilem obok niej, to nia byl ?
  
 
Oczywiście Piotrek zwany Prędkim