Gaznik 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie chodzi o gaznik w 125p a dokladnie o druga przepustnice ktora powinna sie otwierac po przekroczeniu 3,5 albo 4 tysiecy obrotw, u mnie jest cos takiego ze nawet jak jade na pelnym gazie druga przepustnica sie wogole nie otwiera co jest tego powodem?? z gory dzieki za odpowiedz
  
 
-zapieczona oska
-peknieta membrana
-zatkany kanal


skad wiesz ze ci sie nie otwiera????
  
 
-zapieczona oska
-peknieta membrana
-zatkany kanal


skad wiesz ze ci sie nie otwiera????
  
 
wiem ze sie nie otwiera bo kiedys odkrecilem pokrywe filtra i poprostu dodalem gazu i nawet jak docisnelem do konca nie drgnela a zreszta to tez czuc podczas jazdy bo jak przechodzisz na wieksze oborty to nawet czuc ze ma wieksza moc u mnie na poczatku to sie odczuwalo potem juz nie i dlatego sprawdzilem
  
 
przepustnica drugiego przelotu otwiera sie tylko jak mocno depniesz gazior...
zmniejsza się ciśnienie w pierwszej gardzieli i siłownik otwiera drugą... jak silnik wejdzie na obroty (zmniejszy sie podciśnienie w pierwszym przelocie) przepustnica sią zamyka...
ma max orotach jest zamknięta, chyba ze silnik pracuje pod dużym obciazeniem...
dlaczego sie nie otwiera??
ciegno gazu odciaga tez taki zamek - cholera jak to nazwać... który pozwala na otwieranie drugiej przepustnicy przez siłownik pneumatyczny...
tu jest co prawda artykuł o modyfikacji gaznika, ale na dole masz schematyczny rysunek i wyjaśniony sposób działania tego zamka o którym wspomniałem...
>>KLIK<<

[ wiadomość edytowana przez: sFiatowiec dnia 2005-01-13 07:42:58 ]