Laweta z wawy do Kraka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Dysponuje ktos samochodem z hakiem ktory jest w stanie pociagnac lawete z autem ??albo ma auto z laweta i chetnie przewiezie fure. ( za ile? ) potrzebuje w jedna strone przewiesc swoj nowy nabytek a w druga by pojechal ponton.

B.
  
 
A Ponton już poszedł " do ludzi " ??
  
 
bullit zas wraka kupiles jakiegos? pochwal sie.....
  
 
ponton jeszcze jest jak kktos chce za 4200 do wziecia ...) ale niebawem go pewnie nie bedzie...idzie do kolekcjonera do wawy ..gosc ma sporo aut w tym polowa funkiel nowka..mial tez kiedys fiata 130 coupe.musze go wypytac o to auto. A ja bede mial cos co w srodku wyglada jak amerykan ale jesszcze nim nie jest....auto do kosmetyki ....z rodziny fordow-71 rok
  
 
hehe, problem stary jak świat - ja też szukam jakiegoś "ciągnika" już prawie miesiac. Lawete mam, wszystko załatwione tylko żadnego auta na LPG lub OO nie moge nakręcić . DF'ami ludzie się boją, a wiem, że kiedyś takie coś się działo na drodze Szczecin-Kraków:

>> KLIK <<


Gdyby ktoś mógł/chciał mi pomóc to ja bym potrzebował holownika na trasie Bydgoszcze-Szczecin-Bydgoszcz, jak nie załatwie to sie wqrwie i na kołach tym przyjade .


ps. Powodzenia życzę, Tobie chyba będzie jednak łatwiej coś znaleźć...
ps2. Za 4kzł byś oddał Pontona? Bo mam pewien plan niecny


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2005-01-06 00:22:37 ]
  
 
Ta.....Race a wiesz jak to wygladalo ? ta droga szczecin krakow ? urwane mocowanie haka ..lyse opony w lawecie ..zarejestrowanej jako przyczepa lekka i pare innych udziwnien to byla chyba podroz zycia Adriana......malo brakowalo aby wracal z tym autem ..ale zostawil je w kraku i magik mu sklada
  
 
No słyszałem coś że w picku podłużnice nie najlepsze i o szukaniu majstra co w niedziele czy tam inne swieto podspawał ten hak, o kontroli drogowej i "żabce w łapce"...
Słowem Adrian jest Furious .
Gdybym miał jeszcze ważne OC i przegląd na beżowego to bym sie chwili nie zastanawiał, a tak jestem skazany na laske innych i niestety ciężko z tą łaską ;(.
  
 
Cytat:
2005-01-06 00:25:23, Race_D pisze:
No słyszałem coś że w picku podłużnice nie najlepsze i o szukaniu majstra co w niedziele czy tam inne swieto podspawał ten hak, o kontroli drogowej i "żabce w łapce"... Słowem Adrian jest Furious . Gdybym miał jeszcze ważne OC i przegląd na beżowego to bym sie chwili nie zastanawiał, a tak jestem skazany na laske innych i niestety ciężko z tą łaską ;(.



na co mu oc i przeglad jak fura jest nieposkladana ? chyba by nie ciagnal na lince auta ze szczecina....ten hak w ogole nie ma jakiegos mocowania ...
  
 
OC i przegląd przydają się podczas kontroli drogowej, poza tym całkowicie nie przydatne . Jasne że nie ciagnął bym na lince tylko na lawecie, bo tą akurat mam załatwioną - po prostu nie mam za co jej zaczepić .
  
 
Hmm...ale generalnie żeby ciągnąć lawete kantem to rzeba być Furious!!!
Kant ma dopuszczalną masę przyczepy 1000kg, a laweta ma ładowność 2000kg...sama waży koło 600+... więc jakaś kontrola i lipton...poza tym na lawete potrzebne jest prawko B+E...
Ale jak Furious to Furious
Pozdrawiam
  
 
ile kosztuje wynajecie lawety chodzi mi o 1 km w zł
  
 
no nie za bardzo...
wystarczy ze posadzisz cztery osoby w dfie i bedzie cięższy od zepołu laweta+ładunek i juz jest ok...
przy ciagnięciu chodzi o masy całkowite, a przy kontroli nikt ci nie będzie wazył fury... na oko zeby był fiacior cięższy i masz spokuj..

  
 
warszawa -krak w dwie strony 500zł laweta nowy master z serwisu szybko i tanio standardowa opłata 1zł i km wozi mi auta od 2 lat z zagranicy z autem gość pomyka po 160 naprawde najszybsza laweta w kraku tylko teraz ma noge w gipsie i nie wiem jak to będzie ?
  
 
To faktycznie jest godny polecenia jak jedzie z lawetą i autem klienta 160 km/h.
  
 
za te 160 km/h to bym gośćia odrazu za kratki posłał
jechać 160 z lawetą i autem to trzeba mieć w łepie naprawde pojeba..
  
 
e no co wy... czytac postów nie umiecie??
facet ma chyba średnią 160, czyli z pusta zapieoprza dwa razy szybciej..
tylko dlaczego stawka jest za kilometr?? a nie za godzinę??


a tak poaznie te 160 to nie jest powód do dumy... moze jak z rajchu ściagasz to ci wszytsko jedno czy w jednym czy w dwuch kawałkach fure dostaniesz... wynika z tego co piszesz ze niezły z ciebie śpec od laminatów i klejenia - to sobie posklejasz...
  
 
Rozumiem że zrozumieliscie moją ironie.Trzeba byc debilem zeby jeżdzić z taka prędkością.I jeszcze w dodatku żyd zdzierca.jaki tam magik mi mówił że on za lawete jak jedzie w Europe po samochody to płaci ok 1250zł za ponad 1500km.
  
 
jak za km 1 zl to sądze że dobra stawka
  
 
po jakich firmach szukac lawety czy u prywaciarza??
  
 
Cytat:
2005-01-06 11:58:21, OETTINGER pisze:
jak za km 1 zl to sądze że dobra stawka



Jasne że tak ale przy małej odległości.