[TVN Turbo] Auta PRL-u - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to teraz w weeken chlopaki zaszaleli i pokazali na polonezika, fajne fajne nawet ta rajdowka byla fajna choc robiona chyba juz na modelu duzo nowszym bo potrzybie miala plastikowe a zegary tez inne no i bylo takze cupe a i taki fajny staruszek co mial silniczek bodajrze forda 2,0 warto obejrzec chocby dla pobudzenia sie ze moglismy miec dobre silniki a nawet silnik 2,0 diesel wiec grrr
  
 
No tego borewicza jak wyprowadzili z garażu co go odpalali lejąc w gaźnik to mi normalnie szczena opadła nie myślałem że może być tak idealny Polonez gdzieś
  
 
Jery w ktorym aucie ty tam 2,0 z forda widziales??

dla mnie to bylo
2,0 DOHC FIAT w Rajdowce
a pozostale czyli Borek i Coupe na OHV
  
 
mnie sie wydawalo ze w tym borku byl taki silniczek ale moze sie cos mi pochrzanilo musze obejrzec jeszcze raz rano ogladalem dzisiaj wiec moze cos tego
  
 
silnika dohc fiata na bank
  
 
Borek mial OHV
zreszta rano to sprawdze bo mi tesciu nagral na VHSa
  
 
a ja jak nie zasne to bede zachwile ogladal bo kurcze jest o 1,30 powtorka ale inni tez niech ogladaj bo moge czasem zansac
  
 
Nawet Adamus z FSOAK byl ze swoja kupetka
  
 
Co do prowadzacego to moze nie najlepszy, ale lubi stare autka. Jezdzi starusienkim Taunusikiem (oczywiscie miedzy innymi, bo kiedys jezdzil tez corvetta). A tak w ogole to jego rodzice sa wlascicielami muzeum motoryzacji w Otrebusach
  
 
Dokładnie, prowadzący to Patryk Mikiciuk, syn założcyciela Muzeum Motoryzacji w Otrębusach... Mają bardzo dużą kolekcję ciekawych aut... Niestety tylko niewielki procent z nich jest naprawdę w pełni i profesjonalnie odrestaurowanych. Większość sprawia wrażenie zrobionych trochę na odwal, aby były, jeździły i z daleka dobrze wyglądały... Z bliska wypadają zdecydowanie gorzej, a o wnętrzu większości nie warto nawet wspominać. Tak czy siak chwała im za to że się tym zajmują bo sporo aut uratowali i uratują od zmarnowania.
  
 
No koleś głupawe wrażenie sprawia ale tak naprawdę to nie wiadomo czego by oczekiwać od potencjalnego prowadzącego. Mogło być gorzej