List gończy - kto kogo, gdzie i kiedy widział ;-) - Strona 47

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prezo mijany w Smardzowie jak z pracy wracał w godzinach popołudniowych (krótka rozmowa przez CB została nawiązana pomyślnie ) a koło 20:30 BMW Eifla mijałem w lesie między Kolonią Strzelce a Bartkowem (wołałem przez radio, ale nikt się nie odzywał, więc nie mam pewności czy to aby na pewno jechał Adam)
  
 
Dziś koło 16 na zwężeniu między Długołęką a Mirkowem mijałem Eifla (Znów wołałem na radiu a on nic )
  
 
Cytat:
2009-05-11 17:54:51, DaveOca pisze:
Dziś koło 16 na zwężeniu między Długołęką a Mirkowem mijałem Eifla (Znów wołałem na radiu a on nic )



Adam nie ma radia...
  
 
Cytat:
2009-05-11 21:32:58, Prezo pisze:
Adam nie ma radia...



Jakoś mi się wydawało że ma, bo kiedyś z nim rozmawiałem jak jechał E32'ką
  
 
Tippo widziany dzisiaj pod Intermarschem
  
 
sie zgadza Przypadkowy "zlot" TDi
  
 
tak ale mi padło ...

Wczoraj Dave widziany w Bartkowie jak wjeżdżał do lasu...

tam jest taki napis (zakaz wjazdu po za ALP - czyt Administracją Lasów Państwowych)... mandat do wysokości 500zł...

czemu wszyscy jeżdżą tędy jak do Złotowa bliżej jest przez Ludgierzowice...
  
 
Cytat:
2009-05-15 10:23:40, SVERAdesign pisze:
tam jest taki napis (zakaz wjazdu po za ALP - czyt Administracją Lasów Państwowych)... mandat do wysokości 500zł... czemu wszyscy jeżdżą tędy jak do Złotowa bliżej jest przez Ludgierzowice...



Wiem kolego, ale co byś zrobił, jakbym Ci powiedział że mam legitymacji straży leśnej ??? widzisz, tak się składa, że mój ojciec był strażnikiem leśnym a moja mama pracowała w lasach. Ale o tym to możemy sobie kiedyś porozmawiać na "piwku" lub spocie.
Ale wiem, zakaz to zakaz, więcej nie będę
  
 
w N-ctwie Oleśnica?

To masz swoją legitymację na siebie, czy tylko legitymacje

następnym razem jak będziesz jechał, wpadnij na kawe...
  
 
Cytat:
2009-05-16 07:28:09, SVERAdesign pisze:
w N-ctwie Oleśnica? To masz swoją legitymację na siebie, czy tylko legitymacje następnym razem jak będziesz jechał, wpadnij na kawe...



Legitymacja jest nieważna, a na kawe to z miłą chęcią ale jak nie będę w pracy
  
 
W piątek późnym popołudniem mijałem Eifla na Dużym Orlenie (ten na białym motorze to ja jechaliśmy na zlot do Boguszyc).

Bodaj w poniedziałek najpierw pod perłą Farmer śmigał w stronę placu a za chwilę Tippo wjeżdżał na rondo koło małego cpn-u (Ja jechałem zieloną omegą, więc żaden mnie nie zauważył).

Dziś od korony do Grunwaldu śledził mnie Killer, na grunwaldzie zamieniliśmy parę słów na światłach i ja zacząłem go śledzić do dominikańskiego


[ wiadomość edytowana przez: DaveOca dnia 2009-05-27 18:28:27 ]
  
 
fakt, ja Cię nie widziałem. No bo Opel Zdziadziałeś Dave
  
 
Cytat:
2009-05-27 19:02:48, Tippo pisze:
fakt, ja Cię nie widziałem. No bo Opel Zdziadziałeś Dave



Co w pracy dają tym jeżdżę Na szczęście Omega więc nie było tak źle)
  
 
Wczoraj mijanka z Prezem na E8 w Oleśnicy...
  
 
W piątek (3.07.09) jadąc wieczorem pod Kraków, zaraz za Kluczborkiem mijałem BMW Eifla, no cóż, szkoda tylko, że tydzień wcześniej auto zmieniło właściciela

Dziś koło 21 Prezo przemykał Lanosem przez centrum O-cy, jak mogę się tylko domyślać - nie widział mnie (jeździłem sobie na rowerku w obrębie schodów przy PKO naprzeciw Krakusa)
  
 
Dziś we Wro na ulicy Prądzyńskiego koło 12 spotkałem Killera
  
 
Dave na skrzyżowaniu Skłodowska koło Natki...z buta tym razem
  
 
Cytat:
2009-08-13 22:10:40, SVERAdesign pisze:
Dave ...z buta tym razem



takie czasy
  
 
Killer spotkany pod Motohitem...
  
 
Ryba jechał za mną i mrugał na Legnickiej a później tel i spotkanie na Kłodnickiej. Pozdrawiam