List gończy - kto kogo, gdzie i kiedy widział ;-) - Strona 48

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj ok południa spotkanie z Maciejuszem
  
 
Dziś koło godziny 16 na parkingu McDonalda w Długołęce widziałem (dyskutowałem)Versusa, Kilera, Eiffel, Rafika, Tipo, Preza, Henka, Rybe i jego ziomka chyba o nikim nie zapomniałem
Vers torcik był pyszny i jeszcze raz wszystkiego jak najwięcej
  
 
Cichy dobry post

pozdrawiam
  
 
Dzięki Cichy mi też smakował, Eifel dzięki jeszcze raz za niespodziankę To może jakiegoś zimowego grila ? Proponuje kurczaka bo szybko się piecze
  
 
Adam upolowany
godz. 18:40

  
 
Eifel ile daleś za rejestrację :O
  
 
hehe 1min strachu

Prezo widziany wczoraj na światłach
  
 
Ryba widziany w sobote we Wro koło Galerii Dominikańskiej
  
 
Eifel widziany w Goszczu niedziela 17,04,2010 śmignoł przez nas wielki rynek
  
 
a tak sie właśnie zastanawiałem
  
 
Mazda Cichego widziana bodaj w Piątek na światłach na Lwowskiej przed połodniem
  
 
a niom byłem, byłem dokładnie w piątek w niedziele też byłem
a ja tylko autko preza widziałem, też koło świateł na parkingu ale ul. nie znam
  
 
Jakby ktos widział na Wrocku moją "3-kę" to juz nie ja. Rozstalismy sie. Sprzedana . Ale pomachać można
  
 
A jakiemu machać mamy teraz do Tipa?
  
 
No, kurcze, będę musiał się na Spalicach porozglądać, jak namierzę nowości to podpowiem za czym się trzeba będzie rozglądać
  
 
Cytat:
2010-04-28 22:49:52, Cichy20 pisze:
a niom byłem, byłem dokładnie w piątek w niedziele też byłem a ja tylko autko preza widziałem, też koło świateł na parkingu ale ul. nie znam



Tippo pochwal się co kupiłeś nowego
  
 
Cytat:
2010-07-10 22:48:37, Prezo pisze:
Tippo pochwal się co kupiłeś nowego



chyba nic nie kupił, bo w robocie żadnej nowej fury nie widzę u Niego, chyba że na urlopie jest


Ryby laguna widziana w Smolcu w poniedziałek kolo 12 (Ryba auto sprzedajesz ???)


[ wiadomość edytowana przez: DaveOca dnia 2010-07-21 22:47:23 ]
  
 
nic nie nabyłem, i powiem, nawet sie nie spieszę. A z drugiej strony... sprzedac auto podobno problem, ale kupic cos zdrowego - to dopiero sztuka.
  
 
Cytat:
2010-07-22 19:01:12, Tippo pisze:
nic nie nabyłem, i powiem, nawet sie nie spieszę. A z drugiej strony... sprzedac auto podobno problem, ale kupic cos zdrowego - to dopiero sztuka.


Dokładnie tak jak mówisz, wiem coś o tym, ojcu audi a4 szukaliśmy z bratem ponad rok gdzie pojechaliśmy to pełno szpachli inne szyby szpary masakryczne a każdy sprzedający tekstem przez tel panie igła !!!!
  
 
zgadza sie Cichy, szpachla, szpachla, szpachla...
A tak poza tym, z Twojej okolicy, chyba z Twardogóry, byli u mnie na ogledzinach mojej a3-ki dwaj kolesie . I od słowa do słowa doszlismy ze znają Ciebie... Chłopaki w porzadku - granatowe bmw 3 litry w dieslu

No ale zeby nie było ze z tematu "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" zrobiło sie nagle : " jak ktos cos kupił niech powie gdzie", napisze :
... w piątek w Bykowie o 15:14 widziany czerwono-ognisty Lanos poruszający sie w kierunku O-cy. Prezo próbowal wciskać sie z lewego pasa na prawy przed zwężką na wylocie z Bykowa. Efektem jego poczynań były moje kanapki z MC rozbite na przedniej szybie wewnatrz mojego bolidu , hi hi.
Nie widzial mnie, ja teraz cichaczem i przejsciowo poruszam sie pugiem 206.