List gończy - kto kogo, gdzie i kiedy widział ;-) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszyscy widza mnie (moj samochod) a ja nigdy nikogo
  
 
bo moje auto w legnicy
  
 
Cytat:
2005-01-13 18:24:42, Garsut pisze:
dzisiaj widzialem jeszcze na tylach a1 pomaranczowe punto z progami abartha takimi jak moje



Też go wczoraj widziałem
  
 
to teraz Garsut czas zmienić zderzaki, bo progi stały się popularne Tylko żeby klamoty nam się nie myliły

Pzdr
  
 
a cóż to żeś Smagi robił w dobroszycach...rano to z Pracy smigałem...a później do domciu...
  
 
Eif, ja w Dobroszycach pracuje...
  
 
dobrze ze nie mam tych samych kolorow bo by byl problem
chociaz moje ladniejsze
  
 
No to podnoszę wątek do góry - toczyłem się dziś za niebieską Fabią w poszukiwaniu miejsca parkingowego pod B4 na PWr.
  
 
Dzisiaj pod wydzialem elektroniki sledzil mnie Maciejusz.
  
 
dzis pod wydzialem elektroniki sledzilem versusa
  
 
Widzialem wczoraj PeugeotaEbecka na lotnisku
  
 
Wszyscy sie chwala to i ja, że widziałam Pitera20 w czerwcu aaaa i Steina w marcu i Wilka tez widziałam i w marcu i w czerwcu.


 
 
Cytat:
2005-01-29 11:37:58, storm pisze:
Wszyscy sie chwala to i ja, że widziałam Pitera20 w czerwcu aaaa i Steina w marcu i Wilka tez widziałam i w marcu i w czerwcu.




jam ciebie tez widzial
  
 
Dziś około 14 pomachaliśmy sobie z Wilkiem przyjażnie na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Nowowiejskiej
  
 
a ja dzis widzialem rano seru i jego fiaciora (czarny)... na poczatu wrocka to chyba jest ulica lotnicza
  
 
I dobrze Stiein widziałeś Jechałem do Środy Śląskiej
  
 
ty sie ciesz ze cie za pozno zobaczylem bo znow klakson sie skopal ale teraz w peugeocie.. to bym musial ci jakos zatrzymac. jazda w bok auta byla, Zajechanie drogi bylo.. to teraz czolowka
  
 
Hehehe - a ja właśnie przed paroma chwilami mijałem się na przejeździe kolejowym na ul. Poprzecznej z czarno-białym Fiatem 131 2d w którym siedział SerU

Ciekawe czy mnie zauważył ?!

P.S. SerU jest chyba najczęściej widzianym sqadowiczem
  
 
Normalnie Orwell i jego rok 1984 - wszędzie mnie widać Chyba go przemaluję na jakiś szarobury żeby się tak w oczy nie rzucał
  
 
Heheh dzisiaj widziałem także Hubiiego w jego Hondzi niedaleko pl. Kromera koło 12.00