Pytanie do wlaścicieli kombi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wkurza mnie bo wszystko mi lata w bagazniku i obija boczki.Jak poradziliscie sobie z niekontrolowanym przemieszczaniem sie cial w przestrzeni? Nie mam zadnych uchwytów w bagazniku.
  
 
Nie wozić nic w bagażniku
  
 
ja zastanawiałem się właśnie czy nie da rady dopasować jakiejś siatki i jakoś ją podczepić, trzeba by poszperać na allegro lub innych sklepach internetowych za czymś takim.
  
 
Cytat:
2005-01-20 09:40:01, KolPipi-MKV pisze:
Nie wozić nic w bagażniku



Pomysł dość radykalny W końcu to kombi i chociaż
głupia skrzynka z podstawowymi narzędziami się może przydać
(tak wiem cossi się nie psuje )
  
 
Cytat:
2005-01-20 09:43:52, druidek pisze:
ja zastanawiałem się właśnie czy nie da rady dopasować jakiejś siatki i jakoś ją podczepić, trzeba by poszperać na allegro lub innych sklepach internetowych za czymś takim.



Mam w rogach wykładziny ponacinane miejsca tak jakby na uchwyty.
Skocze dzisiaj do Bemo (mam przez płot i zapytam czy coś takiego
mają
  
 
he he. jak kupiłem essiego to okazało się że poprzedni właściciel nic nie woził w kufrze bo nie chciał go zniszczyć .
Faktycznie dywanik w bagażniku nienaruszony .

Można spróbowac przykręcić do boku takie siateczki jak są na siedzeniach kierowcy i pasażera - chyba będą najbardziej praktyczniejsze. (Można użyć sieci rybackiej )
  
 
po pierwsze nieczesto woze cialo w bagazniku

po drugie jest cos takiego jak Leper bodajze tak to sie zwie (choc widzilem to chyba z rok temu jednak nazwa jakos tak mi utkwila

jest to jakis patent bodaj nawet polski robisz sobie ze scianek przyklejonych na rzep przegrodki i w poszczegolne przegrodki wkladasz sobie...co chcesz

pozatym sa jeszzce roznego rodzaju linki pozwalajace na przytrzymanie towaru.

albo skrzyneczka taka skladana plastikowa do malych pierdułków sie nada.

[ wiadomość edytowana przez: bugz dnia 2005-01-20 09:51:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: bugz dnia 2005-01-20 09:52:13 ]
  
 
Leper - no ciekawe czemu to Ci tak utkwiło w końcu każdy chce mieć Lepera w bagażniku
  
 
Cytat:
2005-01-20 09:46:59, coosi pisze:
Mam w rogach wykładziny ponacinane miejsca tak jakby na uchwyty. Skocze dzisiaj do Bemo (mam przez płot i zapytam czy coś takiego mają



A ja mam pod tymi nacieciami zaczepy
Dakupilem w fordzie kiedys i teraz malo co lata w bagazniku
  
 
Cytat:
2005-01-20 10:00:19, borys pisze:
A ja mam pod tymi nacieciami zaczepy Dakupilem w fordzie kiedys i teraz malo co lata w bagazniku



borys jakbyś mógł to zró zdjęci bagażnika bo chciałbym zobaczyć jak to mniej wiecej wygląda, moze tez uda mi sie zlikwidować ten problem. pozdro
  
 
a ja mam zapasówkę w bagażniku(bo wmiejscu koła lpg), i tą właśnie składaną skrzyneczkę(rewela) i nic mi nie lata
  
 
Też tak mam (zapas plus skrzynka),

przy hamowaniu wszystko jest OK,

ale przy starcie (rakiety) leci w tył.....

Marcin
  
 
u mnie tez brak siatki i wszystko wala sie po calym bagazniku tylko nie wiem gdzie kupic taka siatke
  
 
Cytat:
2005-01-20 10:00:19, borys pisze:
A ja mam pod tymi nacieciami zaczepy Dakupilem w fordzie kiedys i teraz malo co lata w bagazniku



Też mam te zaczepy i to fabrycznie

Tylko one są przydatne jak się coś wozi z otwartą klapą, bo jak siatkę przymocować do dwóch uchwytów?
  
 
k4ml a to fakt że przy stacie rakiety to krzynka zasuwa do tyłu
ale u mnie zapasówka+krzynka=ścisk i nic nie lata
  
 
ja tez niewiele wożę, ale mam składana plastikowa skrzynkę i wniej wszystkie pierdołki a oprócz tego skrzyneczke z narzędziami
  
 
ja wszystko wożę pod pokrywą, tam gdzie zapasówka. jak dla mnie jest tam dość miejsca na różne pierdułki. a na podstawowe narzędzia kupiłem sobie taką małą płaską skrzyneczkę i też tam się mieści.
chociaż też powoli myślę nad jakimiś małymi zaczepami do których można zaczepić takie gumowe linki z haczykami, żeby nic nie jeździło przy przewożeniu.
  
 
A ja wylukalem u kumpla super rozwiazanie: sprawdza sie taka mata do lazienki, mozna kupic taka gumowata mate antyposlizgowa ktora sie kladzie przy wannie, prysznicach itp... Sprawdza sie bardzo dobrze. Goraco polecam!
  
 
Cytat:
2005-01-20 11:24:23, Skolmi pisze:
bo jak siatkę przymocować do dwóch uchwytów?



a ja mam 4 uchwyty
  
 
a ja wożę taką skrzyneczkę składaną, jak jest nie potrzebna to można złożyć i schować pod podłogą