Objawy uszkodzenia turbiny i pompy wtryskowej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć wam wszystkim posiadaczom 1,8 td może ktoś z was będzie wiedział jakie są objawy uszkodzenia turbiny i pompy wtryskowej. i jakie objawy są nieszczelnego układu paliwowego. właśnie szukam w swoim przyczyny chwilowych gwałtownych przyspieszeń
pozdrawiam wszystkich
  
 
.. niop ... to prędzej na pompe wygląda ......
  
 
Jedynym uszkodzeniem turbiny, mogącym wpływać na przyśpieszanie obrotów, może być po prostu nieszczelność uszczelniaczy na wałku turbiny. To można bardzo łatwo sprawdzyć, ponieważ w sytuacji, o której piszesz, śmigła turbiny powinny pływać w oleju. Zdejmij tedy przewód powietrza od filtra do turbiny, odkręć kołnież turbiny, a wtedy zobaczysz śmigiełka. Widok lustra oleju jest niepożądany, natomiast jeśli będzie sucho, to wtedy winna może być pompa wtryskowa. Gdybyś się decydował ją regenerować, mam bardzo profesjonalny kontakt do człowieka regenerujacego pompy... Oczywiście można do niego przesłać pompę również w celu samego sprawdzenia poprawności jej działania na stole probierczym...
  
 
jeśli możesz to daj mi namiar na tego fachowca będe ci bardzo wdźęczny. dzisiaj zauważyłem też że samochód na wolnych obrotach zaczął dymić na biało i na rozgrzanym i na zimnym silniku co to może być? zaczęło się to wszystko od wymiany filtra paliwa.
  
 
Cytat:
2005-01-18 15:14:50, semisok pisze:
jeśli możesz to daj mi namiar na tego fachowca będe ci bardzo wdźęczny. dzisiaj zauważyłem też że samochód na wolnych obrotach zaczął dymić na biało i na rozgrzanym i na zimnym silniku co to może być? zaczęło się to wszystko od wymiany filtra paliwa.


Hej, poszło na priv