Los Omegas Bestiales - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-01-20 09:59:06, urg pisze:
uff uff, Robson nie przylizuj się 1. duperelki to duperelki, niekoniecznie związane z Omegą, jeśli np. szukam mp3 to własnie od tego jest ta kategoria.
2. ale... wszystko ma swoje granice, (...)
3. To przewija sie co czas jakiś, (...)
(...)



Lepiej juz tego nie mozna bylo ujac. Widocznie nie potrafilem tego porzadnie wyrazic.

Ja wlasnie nie wiedzialem gdzie takie posty, niekoniecznie zwiazane z omega, mam pisac.
Teraz, to juz jest wszystko jasne, mam nadzieje ze nikt nie bedzie przeginal "paly" ani w jedna, ani w druga strone.
(tutaj chodzi mi o psanie durnych postow i opieprzanie za blache rzeczy) - przeciez mozna to zignorowac, a moderator taki post usunie.

Juz bym nic nie zmienial na forum.

A zauwazylem, ze kazdy by chcial, zeby na forum panowal pozadek.
Tak odczytalem z tekstow.

Acha, i jeszcze jedno. Czasami forum bardzo obciaza procesor, chcialem spytac czy tez ktos tak ma?
  
 
Cytat:
Czasami forum bardzo obciaza procesor, chcialem spytac czy tez ktos tak ma?


nie ma , a patrzyłes czy masz hijacka albo inny spy?
  
 
Cytat:
2005-01-20 12:01:43, urg pisze:
nie ma , a patrzyłes czy masz hijacka albo inny spy?



Sprawdzam sie AdAware SE, a po za tym mam mozille1.7.
To bedzie chyba przez to, ze procek to 600MHz i winXP + sto tysiecy programow, eMule, GG z PowerGG, Antyvir od Norton Symantec, i inne.
A po za tym, on chodzi bez przerwy caly tydzien - P2P -

Teraz zobaczylem, ze on tak czasami przychacza na kazdym forum.
To sprzet w robocie, lepszy mam w domu, wiec to zaden stres.

Dzieki.
  
 
Dodam jeszcze coś do tego barszczyku:

"Duperelki" na dzień dzisiejszy nie spełniają swojej roli.... dlaczego...?? umieszczone w nich wątki często zawierają tematy konkretne i poważne...dlaczego ???

ano dlatego : autorowi danego tematu nie chce się szukać w archiwum czy dany temat był rozpracowywany wcześniej...więc co robi...??.... wwala temat do duperelek... a co tam, po co się trudzić i szukać w archiwum...

To tyle
  
 
Cytat:
2005-01-19 17:48:43, Kartos pisze:
Soltys, ty nieglupi facet jestes. Masz chyba szanse szybko podrosnąć.



Nowy jestem i nie wiem, dlatego pytam.
Czy trzeba byc lizusem i "dupowlazem" zeby awansowac w LOB ?

Prosze mnie uswiadomic
  
 
Poczytaj regulamin. A dupowłażenie faktycznie nawet Ci idzie
  
 
Cytat:
2005-01-21 15:59:41, KOLIBERk pisze:
Nowy jestem i nie wiem, dlatego pytam. Czy trzeba byc lizusem i "dupowlazem" zeby awansowac w LOB ? Prosze mnie uswiadomic





Jejku Koliberek skad takie przypuszczenia..? jasne, ze nie trzeba byc zadnym wazeliniarzem, a w szczególnosci "dupowlazem" zeby "awansowac" poczytaj info dla nowych... tam o ile sie nie myle jest cos na ten temat.. zycze miłej lekturki on-line.....
  
 
Cytat:
2005-01-21 15:59:41, KOLIBERk pisze:
Nowy jestem i nie wiem, dlatego pytam. Czy trzeba byc lizusem i "dupowlazem" zeby awansowac w LOB ? Prosze mnie uswiadomic



to, że ktoś potrafi "wejść między wrony i krakać tak jak one" nie oznacza, że jest "lizusem i dupowłazem". Inna sprawa to że typowe lizusostwo wykrywamy bardzo skutecznie i obcinamy skrzydła przy samej dupie . Jeżeli ktoś jednak potrafi "lizać dupe" na tyle subtelnie, że nie wzbudza podejrzeń... to znaczy, że jest inteligentny... a taki ma szansę

hmm na miejscu Sołtysa bym się na Ciebie wqrwił

  
 
Cytat:
2005-01-21 17:03:39, dARTi pisze:
hmm na miejscu Sołtysa bym się na Ciebie wqrwił



Tutaj nie chodzilo mi o Soltysa, tylko o tekst Kartosa.
Nie mialem na mysli nikogo denerwowac i obrazac, tylko pytalem.
Moze zbyt doslownie to napisalem. Sorki.

Teraz znam wasze opinie i wiem czego sie spodziewac.

Nie znam was, nigdy osobiscie sie nie spotkalismy, wiec musze jakos
poznac wasze opinie na rzeczy ktore mi osobiscie nie odpowiadaja.

P.S.
Wiem, ze jestem zbyt doslowny.
Ale wy wiecie czego sie po mnie spodziewac. Mam nadzieje ze sie nikt nie gniewa.
  
 
Cytat:
2005-01-21 15:59:41, KOLIBERk pisze:
Nowy jestem i nie wiem, dlatego pytam. Czy trzeba byc lizusem i "dupowlazem" zeby awansowac w LOB ? Prosze mnie uswiadomic


Jasne! Weteranom trzeba co tydzień, przez pół roku, piwko kurierem podsyłać. Na koszt nadawcy oczywiście!
  
 
kartos gdzie ci wsysło 0.5... ????

swoją drogą właśnie servisco było więc...
  
 
Cytat:
2005-01-22 10:50:11, dARTi pisze:
kartos gdzie ci wsysło 0.5... ????


No właśnie nie wiem. TECH nic nie wykazuje, auto nie jedzie. Poczatek problemów byl na zlocie. Z Tobą przegrywałem jak bym miał 2.5. W drodze do W-wy Boogie robił mnie jak chciał....
Do tej pory nie wiem co jest grane. Pocieszające jest to, że jest co raz gorzej. Może wreszcie całkiem padnie wadliwy element i wyjdzie szydło z wora.

Do mnie codziennie przyjeżdża "Siódemka". Więc


[ wiadomość edytowana przez: kartos dnia 2005-01-22 11:11:26 ]
  
 
Cytat:
2005-01-22 10:43:20, Kartos pisze:
Jasne! Weteranom trzeba co tydzień, przez pół roku, piwko kurierem podsyłać. Na koszt nadawcy oczywiście!



Kurcze, przez pol roku ???
A nie da sie od bycia na pierwszym zlocie ?

Do tej pory to bym nazbieral na ... beczke.
  
 
Cytat:
2005-01-22 11:20:31, KOLIBERk pisze:
Kurcze, przez pol roku ??? A nie da sie od bycia na pierwszym zlocie ? Do tej pory to bym nazbieral na ... beczke.



Ty nie wiesz jakie Krzysiu preferuje....
Sądzę, że nie była by to beczka, tylko jakieś 1/4
Kurczę ...
Drodzy są ci Wetsi

A do mnie przyjerzdża i Siódemka i DHL więc
  
 
Cytat:
2005-01-21 17:03:39, dARTi pisze:
...typowe lizusostwo wykrywamy bardzo skutecznie i obcinamy skrzydła przy samej dupie . Jeżeli ktoś jednak potrafi "lizać dupe" na tyle subtelnie, że nie wzbudza podejrzeń... to znaczy, że jest inteligentny... a taki ma szansę hmm na miejscu Sołtysa bym się na Ciebie wqrwił



Trzeba czegoś więcej żeby mnie tak po prostu wqwić
Po za tym co innego czytać i nie wyłapać niuansów i podekstów między literkami, a co innego pogadać na żywo.
"Lizanie dupy" nie jest moim powołaniem choć przyznaję, że czasami z powodu radości z istnienia "w ogóle na świecie" LOB mogę popadać w euforię i dupowłaztwo bez wazeliny - co musicie mi wybaczyć.
  
 
Cytat:
2005-01-22 11:09:27, Kartos pisze:
No właśnie nie wiem. TECH nic nie wykazuje, auto nie jedzie. Poczatek problemów byl na zlocie. Z Tobą przegrywałem jak bym miał 2.5. W drodze do W-wy Boogie robił mnie jak chciał...



O kurcze Boogi też
(nie tam żeby auto Boogiego było byle jakie ale jakoś tak mi sie skojarzyło)

Ja bym postawił na gassssssssssssss

Krzysiu nie łam się padnie co ma paść, zmienisz i po krzyku.
Do zlotu jeszcze pare miechów dasz radę i sobie pojeździmy .