Blue virus :) - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja mam w pokretlach diody czerwone (niebieskich nie widac bo plastik jest zielony)...i jestgicio ale piktogramow to za nic mi sie nie udalo podswietlic...
  
 
Czyli na razie dam sobie spokój, zostane przy zielonych pokrętełkach, ale jak ktoś coś wyduma to dajcie znać.
  
 
no muszę przyznać że nieźle to wygląda, ale...
właśnie przydałyby się wskazówki podświetlone na czerwono...
Hmmmm... a czy pasowałyby od Focusa? i czy musi być doprowadzone światło do wskazówki? czy ktoś to sprawdzał?
Pzdr. Tomek (styba)
  
 
Cytat:
2003-01-27 09:57:15, mejson pisze:
ja mam w pokretlach diody czerwone (niebieskich nie widac bo plastik jest zielony)...i jestgicio ale piktogramow to za nic mi sie nie udalo podswietlic...


Ta maskownica z piktogramami składa się z 4 warstw:
biała od środka, zielona pod znaczkiem, biała no i czarna na wierzchu. Trzeba by od wewnątrz pomalutku i delikatnie przedrzeć się do zielonej warstwy i ją także usunąc, a w to miejsce wkleić niebieską folię albo zalać to plastikiem i podświetlić na niebiesko. Teoretycznie wykonalne, niedługo zabiorę się do tego praktycznie ale najpierw muszę sobie inną maskownicę załatwić na wszelki wypadek, jakby mi się teoria z praktyką rozminęła
  
 
nie chciałbym spamować, ale co myśleliście na temat wskazówek?
  
 
myslalem ale zwazajac na ksztalt zegarow i w ogole jest to dosc niewykonalne...poza tym moznaby od citroenow zapozyczyc wskazowki
  
 
Mejson ja chce na czerwono zrobic, jak to wyglada ok.? a tak w ogóle jak dam czerwone zegary lub inne z czerwienia - to moze zdjąć tylko ten kawalek zielon. pleksi? czy wstawiac czerwone dion/lampeczki?
  
 
Mejson ja chce na czerwono zrobic, jak to wyglada ok.? a tak w ogóle jak dam czerwone zegary lub inne z czerwienia - to moze zdjąć tylko ten kawalek zielon. pleksi? czy wstawiac czerwone dion/lampeczki?
  
 
To ja może odpowiem
Pleksi zieloną zdjąć musisz a co do ledów to mają one wielką przewagę nad żarówką żę świecą w danym kolorze a nie , jak w przypadku żarówek - świecenie na biało i kolorowa przesłonka. Światło z ledów jest czyste i chyba najładniejsze.
  
 
Cytat:
2003-01-30 17:58:08, munIO pisze:
To ja może odpowiem
Pleksi zieloną zdjąć musisz a co do ledów to mają one wielką przewagę nad żarówką żę świecą w danym kolorze a nie , jak w przypadku żarówek - świecenie na biało i kolorowa przesłonka. Światło z ledów jest czyste i chyba najładniejsze.



A ja mam only light bulbs...
  
 
Spoko Wodzu. Ledy są prześliczne ale żarówy też są ładne
  
 
Ratunku, bluemania drąży mój mózg
Za chwilę będę blebrotał od rzeczy....
Już zaczynam myśleć o diodach i o rozbieraniu zegarów...
POMOCY!!!!!
POstanowiłem sobie, że będę silny i zabiorę się za to kiedy juz rozpracuję jak zrobić niebieskie podświetlenie wszystkich pokręteł na desce. Mam Mk VI także myślę, że będzie łatwiej niż u Munia i Mejsona, chociaż może mi się tylko wydaje....
... blue .... blue .... blue .... blue he hehehe hehehehe ...
  
 
Artecki czy w Choroszczy mają wolne miejsca ...
  
 
nie wiem czy latwiej ...raczej nie