[125p] Białe lampy (klosze) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiecie czasem czy istnieje taki bajer jak białe lampy do poldka '89???Bo ja nie spotkałem sie ztym jeszcze a bardzo chętnie załozylbym to!!!Mam bialego poldka i fajnie by to wygladalo
  
 
Rozumiem że chodzi Ci o prostokątne lampy? Jeśli tak to niestety - brak.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Tak o prostokątne.kurde no bezsensu ze ich nie maAle co zrobic. Musze pokąbinowac tez ze szkielkami ze zderzaka zeby je tak skleić zeby byly cale białe NIe wiem czy to mozliwe ale...
  
 
A mi się wydaje, że widziałem w Warszawie Poldka z białymi prostokątnymi lampami. Napewno nie były niczym obklejone. Skąd je facio wytrzasnął nie wiem.
  
 
Pokombinuj z 4 kawałkami od wstekola, one sa białe, wiec mozę się uda.
  
 
Jak masz białego to może by machnać kierunek lekko na czerwono?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-05-17 23:17:51, FIACIOR pisze:
A mi się wydaje, że widziałem w Warszawie Poldka z białymi prostokątnymi lampami. Napewno nie były niczym obklejone. Skąd je facio wytrzasnął nie wiem.

tez widziałem
  
 
Można sie zapytać tych kolesi co robią białe lampy do fiata.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
Można sie zapytać tych kolesi co robią białe lampy do fiata.


ZAPYTAJCIE! Bardzo was proszę Byłbym b. chętny
  
 
Napiszcie do Vazyla na priva. On będzie nam załatwiał białe klosze do 125. Może dowiedziałby sie coś o lampach dla was.
  
 
Cytat:
2004-05-17 23:20:16, OLO pisze:
Jak masz białego to może by machnać kierunek lekko na czerwono?



Nie rozumiemKtóry kierunek machnąć na czerwono?dzieki
  
 
Tylny - jak nie świeci to wygląda na czerwony, a jak świeci to na pomarańczowo (zamiast na żółto) Polecam spray MOTIP - czerwony do lamp. Transparentny - żeby nei było.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-05-18 22:42:39, zapalka pisze:
Cytat:
2004-05-17 23:20:16, OLO pisze:
Jak masz białego to może by machnać kierunek lekko na czerwono?



Nie rozumiemKtóry kierunek machnąć na czerwono?dzieki




lewy...
  
 
Mam pytanie jeszcze Ja sobie pomaluje kierunki w wsteczne na czerwowo to pały się nie beda czepiac???Bo keidyś mailem zielone podswietlenie rumerów to kolęś na przeglądzie powiedzia ze nie podbije jak tego nie zdejme
  
 
Cytat:
2004-05-20 17:06:06, zapalka pisze:
Mam pytanie jeszcze Ja sobie pomaluje kierunki w wsteczne na czerwowo to pały się nie beda czepiac???Bo keidyś mailem zielone podswietlenie rumerów to kolęś na przeglądzie powiedzia ze nie podbije jak tego nie zdejme



napewno beda sie czepiac... ma byc białe i swiecic na biało!! to tak jak z reflektorami
  
 
Cytat:
2004-05-20 17:06:06, zapalka pisze:
Mam pytanie jeszcze Ja sobie pomaluje kierunki w wsteczne na czerwowo to pały się nie beda czepiac???Bo keidyś mailem zielone podswietlenie rumerów to kolęś na przeglądzie powiedzia ze nie podbije jak tego nie zdejme




Jakbym ja tak miał i usłyszał ten tekst przy przeglądzie to:

1. Wyśmiałbym kolesia
2. Poprosił o pokazanie mi paragrafu że nie może być inne niż białe (z wyj. niebieskiego i czerwonego - ale to chyba oczywiste...)
3. Zmienił stację diag.
  
 
Czy ktoś wie gdzie można dostać białe (właściwie przeźroczyste) klosze do DF'a za ile i daleczego tak drogo?
  
 
Na allegro.
A co do budy do DF to za ile??
Moze jakieś zdjęcie??
Który rok??
  
 
No dobra ale po ile te klosze?
Co do budy to jest pewien problem z podłogą zresztą ktos budę malował i mu nie wyszło. Zdjęcie może. W każdym razie budą musiałby się zająć dobry blacharz. Kwota jakieś syboliczne 150-200 zeta.
  
 
Cytat:
2004-07-12 17:59:58, kwix pisze:
No dobra ale po ile te klosze?
Co do budy to jest pewien problem z podłogą zresztą ktos budę malował i mu nie wyszło. Zdjęcie może. W każdym razie budą musiałby się zająć dobry blacharz. Kwota jakieś syboliczne 150-200 zeta.


1. Klosze do DF - tyły po 50PLN, przody po 40PLN
2. Ja mogę wyrwać ze szrotu gołą blachę z instalacją elektryczną za 150PLN i to na miejscu (koszty transportu) i w dodatku moge sobie wybrać, tyle ze na razie nic nie ma.
Ale może się ktoś z Kraka zainteresuje.