[125p] Białe lampy (klosze) - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja własnie się nieco wyleczyłem - wyrzucam kundla.
  
 
Cytat:
2005-07-01 11:23:06, Grzech pisze:
A ja własnie się nieco wyleczyłem - wyrzucam kundla.


Poważnie ? Żona kazała?
Tak na poważne - why, why, why...?
  
 
Żony na szczęście nie posiadam. Przyczyna prozaiczna - galopem postępująca biodegradacja auta, brak kasy, brak czasu, itd... Na myśl o tym ile tam będzie do zrobienia lekkie przerażenie mię ogarnia.
  
 
Cytat:
2005-06-30 23:14:04, Mrozek pisze:
Kutwa Jakkolwiek nigdy za duży fiatami nie przepadałem, to taki jak ten niebieski kolegi PG, z taką klasykowa atrapą i białymi kloszami z chromowaną obwódką, dodatkowo z motorkiem 105TC śni mi się od jakiegoś czasu po nocach. Ale do cholerci za dużo tych aut już bym miał. Ehh... Czy to się da jeszcze leczyć? Czy to już tak beznadziejny przypadek, że na takich już tylko kula w łeb?


nie wyleczysz sie gwarantuje
  
 
jestem nowy i mam male pytanko gdzie moge dostac tylne lampy do 125p biale chetnie kupie lecz nie wiem gdzie mozna je dostac dajcie jakis namiar prosze
  
 
allegro stary, rzadko bywaja ale ma je zazwyczaj gosc o loginie spajkej
  
 
Cytat:
2005-08-30 22:40:46, mrb pisze:
jestem nowy i mam male pytanko gdzie moge dostac tylne lampy do 125p biale chetnie kupie lecz nie wiem gdzie mozna je dostac dajcie jakis namiar prosze


tylko i wyłącznie allegro, pojawiają sie od czasu do czasu
  
 
biale lampy sa juz nie modne. teraz w modzie sa migajace swiatla stopu i hamujace migacze.
  
 
witam kolegów. odgrzewam temat białych lamp do df. moze ktoś ma jeszcze gdzieś jakis komplet schowany w garażu albo mu się koncepcja zmieniła i leżą mu nie potrzebne. chętnie odkupie nowe lub używane