[125p] Białe lampy (klosze) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za 150-200zł to można kupić kompletne auto.
  
 
Cytat:
2004-07-13 01:33:02, Grzech pisze:
Za 150-200zł to można kupić kompletne auto.


I to chyba na niezłym wypasie - ja za kombi '89 z przeglądem do marca, OC na kilka dni + pół baku benzyny + pół bagażnika części dałem całe 100zł . Szkoda tylko, że to nie sedan, bo by było do czego DOHC'a kłaść od razu .
  
 
Tak tylko strzeliłem... a tu by odrazu człowieka zmasakrowali.

Ale takim autem za stówke to bym się chyba nie odważył jeździć.
  
 
Cytat:
2004-07-13 17:11:11, kwix pisze:
Tak tylko strzeliłem... a tu by odrazu człowieka zmasakrowali.

Ale takim autem za stówke to bym się chyba nie odważył jeździć.



eee tam jezdzilem REJSOWYM kombiakiem, bajerka jest
  
 
Cytat:
2004-07-13 17:11:11, kwix pisze:
Tak tylko strzeliłem... a tu by odrazu człowieka zmasakrowali.

Ale takim autem za stówke to bym się chyba nie odważył jeździć.



E tam, ja jeździłęm malcem za 50 zł bez podłogi pod pasażerem, a pod kierowcą niedługo by odpadła, ale 120 leciał bez problemu, a teraz tylko 100, chyba za duzo waży przez te nowe podłogi, trza będzie je wywalić w cholere
  
 
Witam!!!

zamówilem na allegro biale klosze na tyl do mojego DF'a no i bardzo sie rozczarowalem. Wrocilem z pracy paczka lezala na biurku ja napalony zaczalem sie dobierac i wyciagam biale klosze. Niestety mina mi zrzedla jak ujrzalem ze jedna czesc jest polamana Poprostu totalna zalamka Nie wiem co teraz zrobic... Macie jakies pomysly do kogo mam miec pretensje alo jak je wymienic albo cus takiego zebym byl zadowolony??? HeLp !!!
A juz sie ucieszylem z tego ze na gwiazdke dotarly....
  
 
Wina poczty lub wysyłającego-ja do niego bym sie zgłosił...
  
 
Nom juz napisalem do niego maila co z tym zrobimy bo on chyba nie chce negatywa dostac a ja nie chce zostac z peknietymi kloszami. Zaplacilem za nowki a dostalem pekniete. Moze to jego wina moze to na poczcie polamali, tego nie wiem. Rozczarowalem sie no i mam nadzieje ze dojde do porozumienia ze sprzedawca. Problem jest taki ze bylo tylko 10 szt wszytskie sprzedal a ja mam polamane Bardziej zalezy mi na kloszach niz na kasie kurde....
  
 
ja bym goscia zabil za te polamane klosze korwa rozpedzil bym sie swoim kamazem i przejechal go na pasach jak by wychodzil z pasterki
  
 
Cytat:
2004-12-25 14:20:34, adams4lta pisze:
Nom juz napisalem do niego maila co z tym zrobimy bo on chyba nie chce negatywa dostac a ja nie chce zostac z peknietymi kloszami. Zaplacilem za nowki a dostalem pekniete. Moze to jego wina moze to na poczcie polamali, tego nie wiem. Rozczarowalem sie no i mam nadzieje ze dojde do porozumienia ze sprzedawca. Problem jest taki ze bylo tylko 10 szt wszytskie sprzedal a ja mam polamane Bardziej zalezy mi na kloszach niz na kasie kurde....



Skoro sprzedawca jest durnowaty i nie umie tak zapakować żeby na poczcie nie połamali to jego problem. Do mnie nawet kartki świąteczne przychodza tak pogięte jakby ktoś je miesiąc na dnie torby nosił... Niech Ci da dobre klosze albo zwraca kasę. Prędzej czy później znów będą na Allegro.
  
 
czujesz ducha świat....
spajk też dostał połamane i jakosto załatwił ze ma całe. I nie za pomoca kleju Zapytaj go. Ale sądze ze to wina wysyłajacego - powinien tak zapakować żeby sie nie połamały! 1m^3 styropianu i nie maja prawa sie nawet wygiąć

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Hmmmmmmmm....Gosc jeszcze nie odpisal na maila. Kupilem u niego biale lampy na przod (pozycje/kierunki) i bylo ok a teraz lipa Napisal ze juz nie bedzie tych lamp. Ze to ostatnia seria w Polsce. A jezeli spajk ma taki sam nik na allegro to kupil zaraz po mnie 5 szt Ciekawe czy na zapas czy na handel
  
 
Cytat:
2004-12-25 14:35:16, adams4lta pisze:
Napisal ze juz nie bedzie tych lamp. Ze to ostatnia seria w Polsce.



jezeli to byl koles o nicku WEBCENTER, to on juz tak od dawna straszy ze "to ostania seria", chociaz sadzac po cenie i fakcie ze sprzedaje bez czerownych odblaskow swiadczyc moze ze sie pozbywa tych kloszy

jak cos to mam niepotrzebne dolne czesci (niezakladane i niepolamane) tych kloszy czyli do stopu i pozycji
  
 
Dolnymi to ja bym się w ogóle zbytnio nie przejmował bo IMHO w miare dobrze wygląda to jak jest tylko góra biała a dół seria, dobrze mówie, doktorku?
  
 
dokladnie koles to WEBCENTER. No i ostatnio sprzedawal klosze w lipcu. Kupilem bo wlasnie znowu straszyl ze to kolejna seria. heheh chcesz sprzedac te dolne elementy kloszy?? Cene mozesz podac na Priva A jak sie przyjrzalem to wlasnie dol pekl wiec pol biedy bo w planach mialem zalozyc tylko biala gore a dol na czerwono by zostal. Liczy sie sam fakt ze dostalem polamane
  
 
witam jestem nowy i interesowaly by mnie biale lampy do fiaciora najlepiej caly kaplecik tj tyl i przody jesli ktos ma namiary na kogos produkujacego lub sprzedajacego to poprosze i jeszcze jedno co na te lampy mowia koledzy niebiescy??? tzn czy ktos z klubu mial roblemy??? pozdrawiam i czekam na odp
  
 
Cytat:
2005-02-01 15:10:08, adam-di pisze:
witam jestem nowy i interesowaly by mnie biale lampy do fiaciora najlepiej caly kaplecik tj tyl i przody jesli ktos ma namiary na kogos produkujacego lub sprzedajacego to poprosze i jeszcze jedno co na te lampy mowia koledzy niebiescy??? tzn czy ktos z klubu mial roblemy??? pozdrawiam i czekam na odp



TU
  
 
a propos białych lamp do 125p : na Allegro sprzedawał je WEBcenter (na jego aukcji kupiłem komplecik na tył) - kosztował 35 zeta. Facet wystawił ich troszke w grudniu po wielu prośbach desperatów takich jak ja (za holere ich nie mogłem znaleźć a on juz kiedyś je wystawiał) - w końcu "uległ" , ale stwierdził (mam nadzieje że to czysty blef),że ich juz nigdy nie wystawi i na tym koniec.
Do dzis szukam białych na przód do DF- a....bezskutecznie, jeśli ktokolwiek cos wie o nich - prosba o kontakt
  
 
dokladnie tez chcial bym biale do przodu odrazu bo wiedzialem gdzies na zdjeciach w fsach ze mialy tez z przodu(ale niemoge znalesc a w kaplecie to bylo by taniej zawsze ))
  
 
Moze wiecie gdzie mozna kupic biale lampy i kierunki do df.
Jak macie jakies stronki gdzie mozna zdobyc to bym prosil o adres.
Z gory dzieki