Pytanie z najniższej półki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Jestem "świeżak" ale mam już pytanie. Nie mam wypchanego portwela kapuchą, a chcę kupić CD do wózka. Co mozecie polecić jako niezawodne, w miarę proste w obsłudze oraz dające najlepsze możliwości dzwiękowe.
Mysle o sprzecie w cenie do 650 zł.
A dodam, ze wchodzi w grę zakup nowego urzadzenia. Mam b. przykre doświadczenia z "Używkami"


[ wiadomość edytowana przez: Pysiek1975 dnia 2005-01-24 11:29:22 ]
  
 
nie wiem w jaki to sklep ze najniższe półki nosza sprzęt za 650 PLN
  
 
Może niezbyt prezyzyjnie sie wyraziłem. Wybór w tym przedziale finansowym jest dość duży, niemniej zastanawiam sie czy istnieją różnice pomiędzy sprzętami poszczególnych firm (oczywiscie nie chodzi mi o róznice w nazwie) czy raczej wszytsko z tej półki gra podobnie a kierować siewyglądem i funkcjonalnością.
  
 
Witam!!

W cenie 650 zł polecałbym Pioneera 3600 MP ( ewentualnie 3500 ). Radyjko proste w obsłudze , jak na swoją cene nieźle wyposażone i całkiem fajnie grające.

Czasami w podobnej cenie można trafic jakiś wyższy model, ale to już kwestia szczęścia.

Poza tym Pioneer wchodzi juz na nasz rynek z nową serią, więc można sie spodziewać nieznacznego spadku cen "starych " model.

Pozdro
  
 
Ja kupilem Blaupunkta Essen cd 33 na allegro nowke. Jestem baaardzo zadowolony.
  
 
Wyszperałem w sklepie, który nazwijmy to się przebranżawia takie dwa odtwarzacze (już starsze serie) Sony CDX 4170R oraz Clarion ARX5570R. Co sądzicie na ich temat? Zaznaczam, ze ceny ich wynoszą odpowiedznio 440 zł dla soniaka i 540 dla clariona.

[ wiadomość edytowana przez: Pysiek1975 dnia 2005-01-25 08:56:34 ]