DZIAŁ ---- KADETT E - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CZY NAPRAWDE NIE MA W KLUBUE OSOB KTORE MAJA KADECIKA???
  
 
Cytat:
2003-11-18 18:24:46, MSJ pisze:
............ pooglądał calibre Potryka, bo sam się nosze z takimi zakupem ale nie dam rady .......



Spokojnie, moja Cali jeszcze nie jest gotowa na pokazy, ale jak będzie lato to napewno gdzieś na jakimś spocie się spotkamy i zobaczysz moje dziecko mam zamiar dokonać odpowiednich modyfikacji dopiero w marcu jak i nie w kwietniu, narazie odkładam kase.
  
 
OKI , TO JA TEZ KADETT 1.3 PO LEKKIM TUNNINGU OPTYCZNYM

POZDRAWIAM
  
 
A WIEC JEDNAK KTOS MA KADZIOLA... JA W SWOIM DZISIAJ ZAMONTOWAŁEM STRUMIENICE NAJPIERW MECHANIKA, POTEM OPTYKA
  
 
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Autko powinno być dobrze zrobione mechanicznie, a potem można się bawić w tuning optyczny.
  
 
Troche mi się nudzi bo kiepska jest ta Nokia game, więc policzylem Kadetty E w naszym klubie, jest ich 10 i jeden na liście oczekujących. Może wreszcie więcej osób zacznie tu zaglądać
  
 
Macie racje najpierw mechanika, ale niestety kumpel rozbil mi autko, wiec byl powod do remontu.W styczniu swap na 1.6 - 1.8, a pozniej inne bajerki.
  
 
ja teraz zbieram na sprezyny : przod 6cm w dol a tyl 4. w przyszłym roku swap na 2.0 turbo od calibry i naped na 4 kolka ... najpowazniejsza moja inwestycja ale 207 kucy przy masie kadziola 945 kg mowi za siebie ))))
  
 
No przecież nie będę się ukrywał, z moim kadziem... Tylko jakoś ostatnio mało czasu na przeglądanie całego forum..
Każde wolne 5 minut przesypiam

Czerwony - i jak tam strumiennica? Jeszcze raz wielkie dzięki za plastiki - stwierdziłem, że wymienię tylko część. Zrobię sobie 'łaciate wnętrze'. Zobaczymy, jak będzie wyglądać.

Pozdro,

KADET RULEZ!!!
juice
  
 
strumienica dala 1,2 sek do setki mniej i jest si. licze na foto łaciatego

a jak tam z uciekajacym paliwem???
  
 
Czerwony poważnie mówisz z tą podmianką?? to nie lepiej cali kupić?? Przecież będziesz musiał wszystko wymienić Zawiesznie, hamulce, chłodzenie. Ja bym się czegoś takiego nie podjął.
  
 
ale masa cali jest wieksza... no i wieksza satysfakcja jak sam auto zrobie
  
 
ale masa cali jest wieksza... no i wieksza satysfakcja jak sam auto zrobie
  
 
Siemanko też mam kadecika E sedan pozdrawiam
Krzysiek
  
 
MA MOZE KTOS JAKIES DOSWIADCZENIE W SPRAWACH ZAWIECHY ??? SPREZYN??? CHCE OBNIZYC AUTO PRZOD O 6 A TYL O 4 CM I NIE WIEM JAKIE FIRMY SA W TYM DOBRE
  
 
I ZNOWU KADECIK E POZOSTAJE ZAPOMNIANYM AUTEM ... SZKODA (((
  
 
Jest tu ktoś?? Chyba Kadetty wogóle się nie psują
  
 
Wszyscy użytkownicy Kadetta siedzą na KTK - www.ktk.prv.pl , dlatego tutaj nikogo prawie nie ma.

Może znacie przyczyny nadmiernego spalania?
  
 
Ja też siedze na ktk
U mnie były dwie przyczyny. Walneła sonda lambda i miałem nieszczelne przewody paliwowe.
  
 
MOJ NIGDY NIE PALIL DUZO ... TERAZ NA ZIME TYLKO ZGLODNIAL ... ALE TO WINA TEMPERATURY. NO I STRUMIENICY )) ALE JEST ZNACZNIE BARDZIEJ PODATNY NA PRZYSPIESZENIA.