DZIAŁ ---- KADETT E - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CzerwonyE sprzedajesz samochód?????? Właśnie sobie przeglądam allegro i patrze jakby Twój jest do kupienia
  
 
tak ponieważ nikt na forum nie ma nic do powiedzenia


jak dostane powyzej 6500 to tak. ale aukcje wystawil mi bracki w celu iformacyjnym ile za niego dostane. podaj linka to se obejże moje autko na necie. chcialbym cos z mocniejszym silnikiem w gre wchodza: kadett GSI 2.0 16v, calibra turbo, bmw e-30, lub ewentualnie honda.
  
 
Widze że sam już licytujesz Jak chcesz mogę Cię przebić
Kupuj Cali i już.
  
 
tylko sie zastanawiam jakie 120 kucy i jaki sportowy wałek???
chyba brrackiemu sie cos powalilo. moze ma 120 ale nie mam pewnosci a na hamownie szkoda kasy.pozatym nie wiem czy poprzedni wlasciciel zmienial walek. ma kopa ale bez przesady. po co sciemniac? ale co tam. zobaczymy
  
 
Mi się udało sprzedać Astre starego na allegro, nawet drożej niż była warta, więc zobaczymy
  
 
Czy ktos mnie poratuje????Stuka mi cholernie w kolumnie kierowniczej a mocniej sruby regulacyjnej juz nie moge skrecic bo nie idzie ukrecic kierownica!!!!HELP!!!!!!!!!
  
 
Ale w kolumnie kierowniczej na pewno?? Tam za bardzo nie ma co stukać. Może np. coś jest przenoszone na kierownice z kół albo maglownicy??
  
 
Sto procent w kolumnie bo jak poruszam dosyc energicznie drazkami w miejscu mocowania ich do kolumne to stuka tak jak w czasie jazdy . Mam juz nowa kolumne ze wspomaganiem ale jeszcze sie nie dorobilem pompy i zbiorniczka na olej. THNX za odp.
  
 
A tak poza tym MSJ to jak sie twoj KADZIAK sprawuje????

[ wiadomość edytowana przez: Luz dnia 2005-10-13 07:11:29 ]
  
 
Ma go już ponad 3 lata i na początku byłem troche wkurzony na niego bo był dosyć w złym stanie i potrzebował dużych inwestycji. Amortyzatory, hamulce przód, tył i ręczny, rozrusznik, sonda lambda, przewody wysokiego napięcia i jeszcze pewnie kilka rzeczy o których staram się zapomnieć Ale od roku już jest okay, oprócz tego że zapomniałem wymienić paska rozrządu od chwili kiedy kupiłem samochód, pasek strzelił i poszły zawory i Wymieniłem całą głowice
To taka skrócona historia mojego modelu
No jeszcze robiłem progi i tylne nadkola i miałem czołówkę, ale tylko pas przedni poszedł
  
 
No to nie zazdroszcze bo ja na szczescie kupilem swojego w calosci poo remoncie blachy i silnika jedynie po 2 miesiacach tylna szybe strzaskalem i lekko klape ale winny byl spojler;/ A poza tym mam go pol roku i jak narazie to odpukac...
  
 
WITAM WIDZE ZE DZIAL SIE ROZKRECIL... CO DO KOLUMNY... TO SIE NIE WYPOWIADAM... MOZE PRZEGUB ALE TO BY STUKALO NA WYKRECONYCH KOLACH PRZY JEZDZIE. MOZE JAKIS SPOT KADETTÓW?
null
  
 
Chyba będzie trodno o taki zlot. Ale Kadett Tuning Klub organizuje regionalne zloty Na warszawskich bywa nawet 10 Kadettów.
  
 
ale wiesz co. szkoda mi mojego kadzia sprzedawac. ale cali kusi !!! no i nie wiem. mam kupca za 6000...
  
 
ale wiesz co. szkoda mi mojego kadzia sprzedawac. ale cali kusi !!! no i nie wiem. mam kupca za 6000...
  
 
No wiesz jak masz jakąś niezłą upatrzoną Cali to bierz Ale jak chcesz kupić jakąś tanią czyli z 1991 lub 1992 to bardziej będzie Ci się opłacało na unie poczekać
  
 
nie mam upatrzonej. ja poprostu robie inny patent. sprzedaje kadetta jade do niemiec kupuje turbo cali w cenie do 1500 euro rejestruje na kuzyna i on nia przyjezdza do polski. czekam na unie i wtedy ja rejestruje jako darowizna na siebie. miedzy czasie bede sie od czasu do czasu bujal nia np na spoty. ale i tak kadzia - pierwszego autka mie szkoda ...
  
 
Dobry patent Z pierwszem autkiem chyba jest najtrudniej się rozstać Ja za jakieś czas też bedę sprzedawał Kadzia i już mi smutno 3,5 roku to jednak dużo czasu, tak długo to nawet z jedną laską nie byłem
  
 
z laska jestem prawie 2 latka ale calibra mi sie podoba zajebiscie ... tak jak kadett. zaraz na forum dam temacik : CALI CZY KADETT
....
  
 
No mi też się bardzo podba Widziałeś ta którą Potryk kupił??