Mulenie sie :( + kable WN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Zdarza sie to rzadko, ale, nieraz potrafi sie zamulic na jedynce przy niskich obrotach...jak wskakuje na wyzsze obroty odrazu dostaje kopa, tak jakby wczesniej byl jakis dol or smth...mial ktos cos takiego..mozna temu jakos zaradzic?? Dzis to samo mialem na trojce przy wyprzedzaniu, ledwo co jechal jak nacisnalem gaz a za chwile wskoczyl na wyzsze obroty i poszedl jak z procy...HELP :/

kable WN
Czy mozliwe ze jest to wina kabli WN?? Co prawda nie wymienialem ich jeszcze...wiec pytanie...jakie dobre kabelki kupic?? Dodam ze wolalbym jakby byly tanie a nie wygorowana cena tak do 100zł

(Essie 1,3)

Pozdrawiam
  
 
a gazior masz??
  
 
Cytat:
2005-01-26 18:51:32, rex pisze:
a gazior masz??


nie on nie ma gaziora tylko benzynka
  
 
to w kabelki by strzelal jezeli tym bardziiej na nie czas Ewentualnie swieczki. A na aolnych obrotach rowno ci pracuje??
  
 
a jak obroty? Są stabilne? Czy mają delkatne wachnięcia? Jakie są obroty biegu jałowego? Czy wskazówka od obrotomierza drga?
  
 
hmm dzieki za odpowiedzi...no kabelki nie byly wymieniane...swiczki wymienilem pare dni temu i jest to samo...no moze ciut lepiej idzie...

gaziora nie ma :/

a obroty wg mnie sa ok po odpaleniu ssanie a pozniej juz kolo 1000 sie utrzymuja i nie ma zadnych drgan wielkich...

Jesli kabelki to jakie?? Tak zeby bylo w miare tanio do 100

Pozdrawiam
  
 
ja mysle ze nie ma co na kablach oszczedzac. Ja tam uderzylem w motorcrafta czy co tam w aso sprzedaja
  
 
Ile Cie taka zabawa kosztowala??
Juz za pozno..ale jakie swiece sa dobre??
  
 
szczerze to nie pamietam bo to stary kupowal ale chyba 130 czy jakos tak....swieczki tez lepiej wsadz orginaly.
  
 
Cytat:
2005-01-26 18:20:46, marckan pisze:
Witam Zdarza sie to rzadko, ale, nieraz potrafi sie zamulic na jedynce przy niskich obrotach...jak wskakuje na wyzsze obroty odrazu dostaje kopa



Jaki masz silnik ? monowtrysk ? jak tak to witamy w klubie kilkunastu osób, które mają to samo......

Wtryskiwacz leje i tyle .. bo reszta sprawdzona albo przeze mnie, albo przez innych......

Pozdr
  
 
1,3 gaźniczek....

rex:
Pojeżdze troche na tych swieczkach najwyzej nastepnym razem biore Motorcrafty...
  
 
Cytat:
2005-01-26 23:47:06, marckan pisze:
1,3 gaźniczek.... rex: Pojeżdze troche na tych swieczkach najwyzej nastepnym razem biore Motorcrafty...

hehe no czuje sie jakbym to ja teorie ta wysnul Sam poszedlem za rada bardziej doswiadczonych forumowiczow