Zimowy zlot na śląsku 2005 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przesądny nie jestem zbytnio więc jak dożyję i będę mobilny to 13-ty może być....Tylko wymyślcie jakiś program bo Beatka nie lubi marznąć !
  
 
własnie wymyślcie coś, jakieś występy artystyczne czy cuś takiego, bo ja tez nie lubie marznąć

Czyli 13 Was nawiedzamy
  
 
Panowie i Panie ze śląska prosimy o wypowiedź. Jeśli Kisztan zdecyduje się przyjachać na 100% a może i 101% to może rzeczywiście do grodu Kraka zaglądną wszyscy zainteresowani?, czyli Śląsk, Mazowsze, Podkarpacie i Kraków
Warszawa jak widzę idzie już na pewniaka do przyjazdu.
Bogdan1 spotkanie możemy poczynić tak jak ostatnio, gdzieś na dużym parkingu przed np. marketem a potem fru wskoczymy do pobliskiej knajpeczki z gorąca herbatkę.
  
 
To ja może i córę zabiore przy okazji do ZOO


Kinia, na razie to 90% przyadę.
  
 
Cytat:
2005-02-02 11:49:34, kisztan pisze:
To ja może i córę zabiore przy okazji do ZOO Kinia, na razie to 90% przyadę.


ja też się pisze skoro kisztan będzie na 90% do tego chłopaki z wawki przyjeżdżają (urok Kinii działa cuda jak widać zresztą )to i ja sie piszę nawet gdybym miał wpaść na samą herbatkę, choć jestem pewien że w takim towarzystwie będzie bankowo smakować wybornie
  
 
No widzę, że dzięki Kiniusi zlot robi sie ogólnopolski
Cytat:
2005-02-02 11:49:34, kisztan pisze:
To ja może i córę zabiore przy okazji do ZOO Kinia, na razie to 90% przyadę.


Kisztan, to weź córkę do ZOO w Chorzowie
Pewnie juz jestem w mniejszości, ale ja bym obstawiał przy zlocie w Katowicach. Poprostu nie wiem czy czasowo (i finansowo) dam radę się wybrać do Krakowa na zlot

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Jezeli chodzi o 13 lutego.. i zlot w karkowie... to odpadam.. nie wyrobie czasowo.. egz. konczy mi sie ok 15:30 pozniej jeszzce musze skoczyc do domu... takze w krakowie bym był najwczesniej na 18 a to juz by mi sie nie opłacało...
  
 
decydujcie bo szykuje się fajny zlot
Ja tam jade i na drugi koniec polski *






* - lub tam gdzie skończy się paliwo w becie
  
 
Cytat:
2005-02-02 19:05:05, Czarek_Rej pisze:
Jezeli chodzi o 13 lutego.. i zlot w karkowie... to odpadam.. nie wyrobie czasowo.. egz. konczy mi sie ok 15:30 pozniej jeszzce musze skoczyc do domu... takze w krakowie bym był najwczesniej na 18 a to juz by mi sie nie opłacało...


.....No i jest jeszcze szansa że byś zabłądził /aaaaach ten Kraków i Krakuski ! / .....czyli dodatkowa kolejna godzina w plecy

Ja niestety też, podobnie jak Darek i Czarek, mam ograniczone możliwości "różne" i w przypadku Krakowa łamie mi się teminarz czyli nic nie mogę rzec konkretnego
  
 
Riko bez przesadyzmu z tym moim urokiem. A na herbatę wpadnim musowo i bezapelacyjnie !!!! a może na cóś więcej,,,,,hehehe
Cytat:
2005-02-02 15:55:31, riko pisze:
ja też się pisze skoro kisztan będzie na 90% do tego chłopaki z wawki przyjeżdżają (urok Kinii działa cuda jak widać zresztą )to i ja sie piszę nawet gdybym miał wpaść na samą herbatkę, choć jestem pewien że w takim towarzystwie będzie bankowo smakować wybornie

  
 
Adam4302 Zacząłes posta o zlocie więc jako autor jego skonkretyzuj miejsce spotkania.
  
 
Tomciu pewno że się szykuje fajny zlocik
Ale przyjedź Esperakiem. I to nie taki drugi koniec Polski
Cytat:
2005-02-02 20:44:52, Tomek-Mydlowski pisze:
decydujcie bo szykuje się fajny zlot Ja tam jade i na drugi koniec polski * * - lub tam gdzie skończy się paliwo w becie

  
 
Cytat:
2005-02-03 08:12:48, Kiniusia pisze:
... to nie taki drugi koniec Polski


Tak, bo to jest ten pierwszy koniec Polski
Drugi jest na podkarpaciu, a trzeci w Białymstoku
  
 
ja bym też obstawał katowice z uwagi na remoncik domowy nieuda mi się wyrwać do krakowa ale do katowic oczywiście powinienem się zjawić...

Mała prośba do ziomków trza by zorganizować jakąś wiekszą knajpe jak tyle ludu zjedzie żeby nie było obciachu jak ostatnio..

Może ktoś zna jakiś dobry lokal z duża ilościa miejsca.?
  
 
Cytat:
2005-02-03 10:53:53, Adminek pisze:
Może ktoś zna jakiś dobry lokal z duża ilościa miejsca.?


Spodek?





Sorka, ale jakoś tak mi się wyrwało...
  
 
Kisztan ZNAKOMITY POMYSŁ,,,,,pomieścimy się w sam raz wszyscy
Cytat:
2005-02-03 11:47:44, kisztan pisze:
Spodek? Sorka, ale jakoś tak mi się wyrwało...

  
 
Zapowiada sie całkiem nieźle :

Zimowy Zlot na Śląsku 2005 - a zlot odbędzie się w KRAKOWIE

Jestem również za "opcją katowicką", ale to tak na marginesie
  
 
Moim skromniusim zdaniem-Katowice Ale jak będzie Kraków to też przyjadę
  
 
Cytat:
2005-02-03 11:56:17, HenBas pisze:
Zapowiada sie całkiem nieźle : Zimowy Zlot na Śląsku 2005 - a zlot odbędzie się w KRAKOWIE Jestem również za "opcją katowicką", ale to tak na marginesie



Przcież zawsze można wybrać jakiś compromis.
W lutym w Katoficach
W marcu w Rzeszowie (oficjalnie nakleimy Maestro nalepokę)
W kwietniu w Krakowie
...
...
...
lipiec BORKI
...
...
itp, itd

  
 
Czyli pozostajemy przy opcji KATOWICE !!!!!