Zimowy zlot na śląsku 2005 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-02-03 13:06:22, Kiniusia pisze:
Czyli pozostajemy przy opcji KATOWICE !!!!!


jak ja to lubie, widocznie problemy z ustaleniem miejsca są typową dolegliwością klubowiczów mnie to tam wszystko jedno i tak przyjade tylko było by miło wiedzieć gdzie co do miejsca to proponuje 'przewodnika" z ostatniego zlotu w wawce widać że ma obczajone knajpki i napewno zadba o romantyczny spacerek najlepiej przy walącym śniegu
  
 
Cytat:
2005-02-03 08:11:15, Kiniusia pisze:
Adam4302 Zacząłes posta o zlocie więc jako autor jego skonkretyzuj miejsce spotkania.


Widzę ze dyskusja sie rozwinęła, więc jako autor pomysłu i wątku, wnioskując po postach slązaków, decyduję co następuje :

Zimowy zlot na śląsku odbędzie się w Katowicach

w dniu 13 lutego 2005. Miejsce spotkania to co zwykle, czyli parking za lotniskiem Muchowiec.
Do ustalenia pozostała godzina zlotu oraz miejsce do którego się przeniesiemy.

Dla przyjezdnych na wszelki wypadek zamieszczam mapkę (była juz kilka razy, ale co tam )


-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
no fajnie !!! że w katowicach bo tam to autobusem dojadę )

Pozdrawiam

Raffsa
  
 
Cytat:
2005-02-03 08:12:48, Kiniusia pisze:
Tomciu pewno że się szykuje fajny zlocik Ale przyjedź Esperakiem. I to nie taki drugi koniec Polski



esperakiem boje się jechać w taką trase nie zmieniałem rozrządu przy 180 tys.....a mam 198
Przy 200tys go zmienie, ale póki co wole wydawać kase na inne rzeczy.
Przyjade bawarą jako rasowy klubowicz espero
  
 
Hm,,,,,,,nie jest to dla mnie wytłumaczeniem,,,,ale niech będzie

Cytat:
2005-02-03 20:09:48, Tomek-Mydlowski pisze:
esperakiem boje się jechać w taką trase nie zmieniałem rozrządu przy 180 tys.....a mam 198 Przy 200tys go zmienie, ale póki co wole wydawać kase na inne rzeczy. Przyjade bawarą jako rasowy klubowicz espero

  
 
ufffffffff
  
 
jeszcze pozostaje godzina - pamiętajcie ze będe potrzebował z 1,5h żeby do Was dojechać
  
 
Skoro już Adaś wyznaczył miejsce, czyli przy lotnisku Muchowiec to propozycja godziny 15.00 lub 16.00. I co Zacni Państwo na to?
  
 
Tomku a Ty co? zamierzasz przylecieć lotniskowcem?,,,,hihihihihi,,,,tempo obrałes całkiem szybkie
Cytat:
2005-02-03 23:32:42, Tomek-Mydlowski pisze:
jeszcze pozostaje godzina - pamiętajcie ze będe potrzebował z 1,5h żeby do Was dojechać

  
 
ja tylko w kwestji formalnej:
Lotniskowce pływaja nie lataja ale pozatym wszystko sie zgadza
  
 
Adam dzieki za mapkę, to teraz wystarczy ugadać godzinkę i zlatujemy sie na śląsku
  
 
Cytat:
2005-02-04 12:25:43, Dicer pisze:
ja tylko w kwestji formalnej: Lotniskowce pływaja nie lataja ale pozatym wszystko sie zgadza


Dicer, biegła to ja jestem w kwestii seksu i samochodów, szczególnie espero. Więc wybacz nieznajomośc branży lotniczej
A tego, że nie zabraliście mnie na dziwki nie wybaczę
  
 
Adaś czekamy Na Twoją wypowiedź w kwestii podania konkretniej godziny spotkania.
  
 
Cytat:
2005-02-05 20:54:07, Kiniusia pisze:
Adaś czekamy Na Twoją wypowiedź w kwestii podania konkretniej godziny spotkania.


Znów ja?? Przeciez byłem grzec(s)zny Mysle ze odpowiednią godziną byłaby 15 - widno, czasem nawet słoneczko swieci np. tak jak dziś, ale Czarek mówił ze mu sie ogzamin o 15:30 kończy, więc zeby nie stać za długo na mrozie czekając na niego godzina 15:30 byłaby odpowiednia.

A jesli chodzi o program zlotu i atrakcje to ja sie nie podejmuję, i nie dam Ci sie Kiniusiu juz podpuścić Niech ktoś bardziej oblatany po Katowicach cos wykombinuje, please

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
W tym tyg. spróbuje obskoczyc okolice. Moze cos znajde jakis PUB w którym mozna by sobie spokojnie posiedziec w cieple przy.... pifku bezalkoholowym ewentualnie Kafce
  
 
Cytat:
2005-02-05 22:45:32, Adam4302 pisze:
Znów ja?? Przeciez byłem grzec(s)zny Mysle ze odpowiednią godziną byłaby 15 - widno, czasem nawet słoneczko swieci np. tak jak dziś, ale Czarek mówił ze mu sie ogzamin o 15:30 kończy, więc zeby nie stać za długo na mrozie czekając na niego godzina 15:30 byłaby odpowiednia. A jesli chodzi o program zlotu i atrakcje to ja sie nie podejmuję, i nie dam Ci sie Kiniusiu juz podpuścić Niech ktoś bardziej oblatany po Katowicach cos wykombinuje, please


Adaśku Miły Kolego Klubowy , przeca ja CIę nie podpuszczam
jeno jako autor tekstu w wypowiedzi masz pierszeństwo .
CZarku poszukaj miłego lokalu, a już w lokalu wydumamy jakieś atrakcje,,,,,,może taniec brzucha na stole
  
 
OOOOO widze tu jakiś koneserów Sexu w samochodzie albo samochodów i sexu .. tak czy siak... tematy mi bliskie... no i oczwywiscie ulubione to sie wie....

co do godziny moze 14.00 .? bedzie wiciej czasu na gadanie zanim sie zimno zrobi.?
  
 
Dawno mnie tu nie było ale jeżeli nic sie nie zmieni w pracy co do przyszłego wekeendu to w niedziele jestem na 100% !!!
  
 
Parę dni temu napisała do mnie na priv klubowiczka Ewa1213 z Wrocławia z pytaniem
o godzinę zlotu, co prawda nie napisała ze sie wybiera do nas, ale skoro sie zainteresowała
to znaczy ze rozważa mozliwość przybycia A zmierzam do tego ze zlot zapowiada sie
ogólnopolski Mówiąc o godzinie 15:30 troche zapomniałem o przyjezdnych, że chceliby
zostać troche dłuzej niz 2 godziny, że oni potem jeszcze muszą wrócić do domq, więc moze
rzeczywiście spotkać sie wcześniej.

PS. Dzięki Czarek że sie rozejżysz w Katowicach za jakąś fajną knajpką na tyle luda


-----------------
czasem tu zaglądam

[ wiadomość edytowana przez: Adam4302 dnia 2005-02-06 16:03:46 ]
  
 
to 15:30 i ustalone


ps i nie lotniskowcem tylko betą......beta jest szybsza

zależy od pogody ale moje rekordy esperakiem to 30 minut wawa tomaszów mazowiecki i 1h20minut wawa częstochowa

Gierkówka wymiata