Wskazówki - czym malować ?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-01-31 19:34:40, MasterCheat pisze:
No przecież to sa własnei farbki modelarskie A aj się obawiasz że fluorescencyjne będą źle wyglądały to na tej stronie są też normalne (nie fluorescencyjne) wystarczy wybrac kolorek i zamówić Ja chyba tak zaraz zrobię ps. z tego co mi się wydaje to te oryginale wskazówy przy białych tarczach to sa właśnie pomarańczowe fluorescencyjne, ale nie jestem pewien, może ktoś kto ma orginały nam podpowie



Czyli jak zrobisz? Zamówisz zwykłą farbkę? Jeżeli chodzi o fluorescencyjną to tylko nie wiem jak to będzie wyglądało. Ale chyba będzie trzeba zaryzykować...
  
 
Ja oczywiście fluorescencyjną , tylko jeszcze się na kolor nie zdecydowałem

...pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony
  
 
Cytat:
2005-01-31 20:09:29, MasterCheat pisze:
Ja oczywiście fluorescencyjną , tylko jeszcze się na kolor nie zdecydowałem ...pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony....pomarańczowy....czerwony



Ja będę malował pomarańczową i chyba też fluorescencyjną. Raz się żyje
  
 
a ja chyba jednak czerwoną. Ale jeszcze w photoshopie zrobie sobie symulację jak by to wyglądało na pomarańczowo

tylko jest jeszcze jeden problem . Czym usunąć ten czerwony kolor od markera

No i jakim nażędziem pomalować tą farbką??

  
 
pędzelek z bardzo miękkim włosiem, najlepiej dość cienki. ja takowym malowałem, ( wujek jest modelażem ) wyszło supcio.
  
 
Ok już zamówione. Narazie pomarańczowy i do tego pendzelek za 4,5 zł razem 9 zeta.

Tylka przesyłki mają strasznie drogie 11 zł poczta polską
  
 
Ja malowalem farba z nortauto (chyba tak to sie pisze) pomaranczowa neonowo-florescencyjna i zajbeiscie swieca te wskazowki jak neonki za puszke 250ml dalem 19,90 P.S. W profilu mam zdjecie jak wygladaja te wskazowki a jak sie jeszcze podswietlanie wlonczy to jest super efekt
  
 
no spoko. na białym tle tez będzie pewnie fajnie wyglądało
  
 
Ja też już zamówiłem, samą farbkę (pomarańczową), bo pędzelek mam w domu. Koszty przesyłki rzeczywiśćie mają wysokie, ale co zrobić
MasterCheat, jednak pomarańczowy?

PS. Zeus, te Twoje wskazówki rzeczywiście fajnie wyglądają


[ wiadomość edytowana przez: Cioska dnia 2005-02-01 13:39:12 ]
  
 
jak komus swistne aparat to pokaze jak moj sikor w essim ladnie swieci z tymi wskazowkami normalnie bomba
  
 
No pomarańczowy. Ale nie jestem do końca przekonany czy to dobra decyzja
  
 
Cytat:
2005-02-02 01:11:28, MasterCheat pisze:
No pomarańczowy. Ale nie jestem do końca przekonany czy to dobra decyzja



Mi się wydaje, że tak. Ja też kupiłem pomarańczową, jakoś bardziej jestem do tego koloru przekonany, mimo to, że na początku chciałem je pomalować na czerwono. Ale pomarańczowy wydaje mi się lepszy i na zegarach Zeusa fajnie wygląda
  
 
Cytat:
Czym usunąć ten czerwony kolor od markera




wez zmywacz do paznokci na patyczek do uszu i samo wrecz zejdzie
  
 
no chłopaki i dobrze, że pomarańczową, czerwona jest troche za ciemna, a pomarańcz jest żywszy i lepiej to wygląda, miałem to i to więc uwierzcie mi, że będzie git
  
 
Cytat:
2005-02-03 10:40:37, micab pisze:
no chłopaki i dobrze, że pomarańczową, czerwona jest troche za ciemna, a pomarańcz jest żywszy i lepiej to wygląda, miałem to i to więc uwierzcie mi, że będzie git



Dzięki micab za pocieszenie Już się nie mogę doczekać efektu końcowego...
  
 
No ja podziękuję jak już będe miał pomalowane i będzie extra wyglądało

Narazie się nei mogę doczekać aż przesyłka dojdzie

budyn24 - dzięki za radę
  
 
Do mnie właśnie przed godziną dotarła paczka z farbką W sobote się chyba wezme za pomalowanie tych wskazówek
  
 
Ja mam ja już od 2 dni i jakoś zebrac się nei mogę