Demontaz drzwi i deski rozdzielczej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hejka ,wie ktos moze jak sie drzwi wyjmuje z essiego ,deske rozdzilecza a jak rozebrac tapicerke drzwi?pozdrawiam
  
 
żeby wyjąć drzwi nawet nie trza zdejmować tapicery odpinasz tylko złączke elektryczną, ogranicznik i luzujesz śruby co sa jakby wkręcone w poprzek obu zawiasów. I potem wysuwasz drzwi do góry. Jak zdjąć tapicerke z dzwi to zdaje sie w poradach było
A z deską to sie chłopie ostro namęczysz zacznij od wyjęcia zegarów i obudowy pokręteł nagrzewania.
  
 
jak to mk 7 to mogę poopowiadać o desce....
  
 
No ja wlasnie tez mysle na temat zdjecia deski , abowim cos mi piszczy po lewej stronie od kierownicy ...kurna chomik jakis albo co ... zwlaszcza na jakichs drobnych nierownosciach .... piska i piska... sprawa pojawila sie jak przyszly nizsze temperatury ...wczesniej problemu nie bylo ..
Wiec jak masz jakies metody Hetmann to ja poprosze o wskazowki !
  
 
Przeciez wszystko jest opisane w poradach ... oj Panowie ... sie nie wie co sie ma
  
 
Cytat:
wszystko jest opisane w poradach

...tylko szukać się nie chce co
  
 
dokładnie tak jak powiedział NoSek - jest w poradach - i tak właŚNIE ROBIŁEM. Jedyna różnica to to że miałem diodę od alarmu na desce na krótkich przewodaxch więc przy ściągani przeciąłem je a później dosztukowałem, żeby były dłuższe...
A blaszki od mocowania deski - dwie zaginęły i dokupowałem
  
 
Cytat:
2005-01-26 14:06:15, Hetmann pisze:
dokładnie tak jak powiedział NoSek - jest w poradach - i tak właŚNIE ROBIŁEM. Jedyna różnica to to że miałem diodę od alarmu na desce na krótkich przewodaxch więc przy ściągani przeciąłem je a później dosztukowałem, żeby były dłuższe... A blaszki od mocowania deski - dwie zaginęły i dokupowałem



A ile płaciłeś za takie blaszki?? Mam podobny problem, zostały mi 3...:d
  
 
Gośc policzył mi 1,5 za sztuke (SKANDAL !!!) i zdemontował je przy mnie z jakieją starej deski
  
 
A kupowałeś na jakimś szrocie, czy w autoryzowanym serwisie??
Qrcze, faktycznie, takie "gówienko" i aż 1,5 PLN...