... małopolska gleba ...... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
.. niop ... ale wiesz ..... amorki mam na wylocie ..... i trzeba cos w lepszym stanie wrzucić .....
  
 
Cytat:
2005-02-01 01:13:06, mily-swiety pisze:
.. niop ... ale wiesz ..... amorki mam na wylocie ..... i trzeba cos w lepszym stanie wrzucić .....



to kupuj tył od Baksa a przód od Krissa
  
 
... dziś sie przyglądałem kółkom i wygląda tak jakby sie troche kąt pochylenia zmienił ...... to by tłumaczyło to zamiatanie tyłem wynoszenie z przodu .....
  
 
no u mnie np. przy glebie 80mm kąt się trochę zmienił....ale nie ma to żadnych negatywnych skutków.....wręcz przeciwnie...auto jest jeszcze bardziej przyklejone
  
 
Ładnie siadł... Podoba mnie się BARDZO...
Ja musze zbierać kaske na KIT'a supersporta... 1100pln to nie duzo a przynajmniej wszystko nowe i mam wtedy do wyboru 40/40 60/40 60/60... i moze na wiosne essi usiadzie juz ladniej i twardziej...
  
 
.. niop .... na suchyma na pewno ..... ale czy nie ma to odwrotnego efektu na śliskiej nawierzchni .....
  
 
Cytat:
2005-02-01 18:19:28, mily-swiety pisze:
.. niop .... na suchyma na pewno ..... ale czy nie ma to odwrotnego efektu na śliskiej nawierzchni .....


nic takiego nie zauważyłem

open.....bierz 60/40 lub 60/60.....koleś ma 60/40 w cabrio mk5 i bardzo ładnie to siedzi.....nio i jest bardzo twarde
  
 
No ładnie, konkretna gleba, podoba mi się
  
 
... niop ... mam jeszcze pare fotek .....







  
 
Ja to musze zobaczyc ... nie wierze zeby kat wyprzedzenia mial az taki wplyw na jazde ... Mily mow kiedy na geometrie jedziesz ?
  
 
nie no leży pięknie.....
  
 
Cytat:
2005-02-01 23:07:37, NoSeK pisze:
Ja to musze zobaczyc ... nie wierze zeby kat wyprzedzenia mial az taki wplyw na jazde ... Mily mow kiedy na geometrie jedziesz ?



.... jutro może podjade .....
  
 
Cytat:
2005-02-01 23:07:37, NoSeK pisze:
Ja to musze zobaczyc ... nie wierze zeby kat wyprzedzenia mial az taki wplyw na jazde ... Mily mow kiedy na geometrie jedziesz ?



przecież już tego doświadczyłeś poleciałes na drzewko
  
 
Polecialem bo ABSu nie mam i lecialem prosto na drzewo ... zawiecha nic do tego nie ma.
  
 
Cytat:
2005-02-01 23:22:01, NoSeK pisze:
Polecialem bo ABSu nie mam i lecialem prosto na drzewo ... zawiecha nic do tego nie ma.



ale zawsze można na nią złożyć
  
 
Nic nie mozna ... zawiecha dobra jest bede jej bronił jak lew
  
 
Cytat:
2005-02-01 23:28:36, NoSeK pisze:
Nic nie mozna ... zawiecha dobra jest bede jej bronił jak lew



to wina zawiechy
to wina zawiechy
to wina zawiechy
to wina zawiechy
to wina zawiechy
  
 
bardzo mi się podobuje powiem Ci miły..że WIDAĆ tą glebe no i przy tym śniegu mozesz za pług robic z tą zawiechą
  
 
Święty, przepięknei Ci auto siedzi. To jest 70/50 co najmniej, w tej chwili hehe. Ciekawe tylko, czy po zmianie amorów, na nowe lub sportowe, auto nie pójdzie sporo w górę .


[ wiadomość edytowana przez: KriSSo dnia 2005-02-02 00:26:01 ]
  
 
..... myślisz że możef go sporo dzwignąć .... .....