Chromowanie felg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Jakie efekty? Trzeba samemu chromować czy można kupić gotowe? akie ceny?

[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-03-02 20:36:31 ]
  
 
Kiedyś w necie szukałem.Jednak w naszym kraju net jeszcze nie jest w pełni rozwinięty dlatego mało miałem odpowiedzi na mail.
Ale firma Goldtouch robi takie cuś i za alusie 15 chcą około tysiaka.Przymierzam sie do pochromowania,ale dopiero na wiosnę jak ściągnę z nich zimówki.
Mejson miał też, ale z tego co pamiętam,to nie był zbyt zadowolony,bo odłaził chrom. Ale white też spox wygląda.

  
 
i oto on - przmowil do tlumow
wiec chrom wyglada fajowo ale za te pieniadze co oni chca za chromowanie to kupisz te felusie nowe w ASO, chyba ze jakis inny kolor chromu potrzeba...
ja sobie dalem spokoj z chromowaniem, potezny koszt zdjecia starej warstwy chromu i wypiaskowalem felasie za 150PLN, do tego malowanie 400PLN i zalozenie opon 160PLN - kolor: White Pearl Mic Toyota ..no i efekt jaki jest wsie widzieli

IMO - chrom praktyczniejszy (jesli chodzi o brud), ladniej wyglada (chociaz niekoniecznie) ale koszty i technika w kraju niezbyt
  
 
A jaki rząd cenowy?? Bo może out of range i nie mam po co jeździć do serwisu....????
  
 
z tego co pamietam 17" kosztowaly 780PLN albo 680...
  
 
ale chromowanie tych siedemnastek wyszloby pewnie niewiele mniej
  
 
ja jak zdejme swoje zimowki - dam do pisakowania i malowanie. dzwonilem dzisiaj na ul. Niską - cena 80 zl za jedna felge 13'. Moze to nie chrom..ale zawsze ladniej wyglada niz kolpaczki