Filmy, filmiki, videoklipy ... (Stary)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Znalazłem na sieci ciekawy filmik: "Getaway In Pälkäne 3"
Kolesie chyba ze Szwecji jeżdżą polonezem w nocy po zaśnieżonych drogach. Całkiem fajny film.
gip3

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2010-06-26 15:09:40 ]
  
 
Zeczywiście film fajny dzięki za namiary.
  
 
Filmik fajny szkoda tylko ze przez te 13 minut..glownie zarzuca tylko tylem poloneza..myslalem ze bedzie krecil jakies baczki..albo jakies bardziej spektakularne wyczyny ale i tak spoko..pozdroowka Mariusz
  
 
Tez mi się podobał
Szkoda tylko,że przez większośc czasu w nocy krecili.
  
 
No, polonez sie chyba sparawdza w tamtych warunkach, każdy zakręt bokiem.
  
 
Fajny filmik. Jestem ciekawy jakie opony ma ten Poldek , bo przyczepność ma rewelacyjną. Widać to po przyśpieszeniach na wyjściu z zakrętów pokonywanych bokiem. Ja na tersusach to po naciśnięciu gazu na śniegu hamuje , a nie przyśpieszam.
  
 
Opony tersus są stwożone po to aby ograniczyć złużycie paliwa (dane z katalogu dębicy). Polecam na zime opony frigo a na lato vivo.


Może ktos z klubu by nakręcił podobny film z poldkami i DFami w roli głównej.
  
 
Cytat:
2004-03-11 07:19:35, Trojan1000 pisze:


Może ktos z klubu by nakręcił podobny film z poldkami i DFami w roli głównej.


Ja się przymierzałem do nagrania mych harców na lotnisku na śniegu,niestety kolega z kamerą zawiódł
Teraz śniegu to wspomnienie przynajmniej u mnie raczej juz warunków nie będzie,zdarzają się rzadko,jak za mało śniegu to wiatr wywiewa z pasa.W przyszłym będę się starał.
  
 
http://www.fso.inds.pl/viewtopic.php?t=447&start=0 - to jest adres do wątku w kŧórym rozmawiamy z panami z Gip team i też link do ich strony z innymi filmiki np fso burnout
  
 
Chcecie zobaczyc zabawe na sniegu i lodzie - zapraszam na Rajd Ziemii Lubelskiej w sobote!
  
 
A patrzcie co jeszcze oni wyrabiają,to chyba ci sami goście,normalnie idioci film
  
 
no nie zle pomysly to maja !!!!!!!!!
  
 
rzeźnia
  
 
Nie no przegiecie paly..troszke juz przesadzili z ta pomyslowoscia..pozdroowka Mariusz
  
 
Witam!

Ogladnolem ten filmik i wg mnie jest super. Mialeś co znalesć heh zajebisty filmik.
  
 
I wlasnie jakie ten poldek ma oponki bo ja tez tas zima na zakrecie chcialem se troche poszales ale gdy skrecalem w prawo to kola przednie oczywiscie skierowane w prawo i ma rogu wyrypalem w pinek i musialem pokleic zderzak i naprostowac hak.
  
 
Cytat:
2004-03-27 10:57:23, Nabauab pisze:
A patrzcie co jeszcze oni wyrabiają,to chyba ci sami goście,normalnie idioci film


Zaraz, zaraz, czemu idioci? Ja ze znajomymi bawilem sie podobnie
  
 
w tym filmie wiekszosc zdjec robionych jest z wnetrza fiata 131 (model po 81 roku, bo drzwiczki schowka sa otwierane do gory a nie przesuwane)
  
 
Cytat:
2004-03-27 23:53:09, pudel pisze:
Cytat:
2004-03-27 10:57:23, Nabauab pisze:
A patrzcie co jeszcze oni wyrabiają,to chyba ci sami goście,normalnie idioci film


Zaraz, zaraz, czemu idioci? Ja ze znajomymi bawilem sie podobnie


Czemu idioci,a jakby bak był nieszczelny
  
 
może nie fso ale tez niełe
Lada vts
Audi