Skad te grille??:)) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale problemem jest tutaj jak moj grill przerobic, nawet na taki, zeby ta siatke tam wcisnac Caly czas czekam.......
  
 
Przeciez cyprys wszystko napisal
  
 
No niby tak ale potrzebuje, ze tak powiem bardziej szczegolowych informacji krok po kroku (takich lamerskich). On wie o co chodzi, napisal, ze jak bedzie mial troche czasu to cos takiego umiesci.
  
 
zrob z samej siatki tak jak ja
  
 
jutro/pojutrze napisze obszerniejszy art w tym poscie, bo dzis wrocilem z nart i ledwo zyje...
  
 
Wypas nie moge sie juz doczekac Ja jutro do Wrocka pomykam po Groclinki
  
 
ja swego czasu smigalem DFem ze zdjetym grillem a chlodnica psknieta pod kolor na czerwono (innym fiatem ktorego juz nie ma ). Wygladalo Hardcoreowo-pieknie, bardzo agresywnie
  
 
a czy jak sie pomaluje chlodnice lakierem to nie bedzie gorzej chlodzila?
  
 
jak psikniesz to tylko od frontu ja zabarwisz a w plaszczyxnie blaszki sa odsloniete [chodź i tak sa brudne[robactwo,sól,kurz,brud]]. to nie wielka roznica. w Poldach proponuje na inny kontrastowy kolor psiknac. Mowie z gory ze po jakims czasie zmieni troche odcien [temperatura, brudna i nietypowa powierzchnia itp.] ale malo znaczaco [moze zalezec od farby]
  
 
no najpiekniejsza chlodniczke jaka widzialem ma biale eclipse w kraku - chlodniczka idealna srebrna (jak nowka sztuka) a na niej byly czerwone literki jakies chinskie czy w kazdym razie jakies takie... miód mowie wam, piekna... eh... a u nas co mozna napisac? logo i napis FSO? tylko ze w caro to malutki przeswit i nikt nawet nie zobaczy...
  
 
co za problem cyprys zdejmujesz przedni zderzak i grila i juz widac
  
 
jasne, a w masce wycinam otwor, podklejam plexa i wszyscy widza moj brudno ohv... hahaha pozostane przy moim grillu jednak... moze uda mi sie dzis lub jutro pozyczyc cyfrowke to bym zrobil tego art. o grillach...
  
 
Zdjecia mozna zawsze podczepic pozniej
  
 
tak tylko akurat na ten temat bez foto to cienko to widze...
  
 
Wiec nie siedz na forum tylko po idiot kamere smigaj!!
  
 
hehe to nie takie proste, jest u siostry ok 30km z tad... moze jutro u niej bede, bo jest chora to pozycze. dzis nie wyszlo... trudno. ale sam opis tu duzo nie da, juz pisalem, teraz pora to zilustrowac...
  
 
Nie moge sie juz doczekac bedzie idealnie pasowal do moich nowych Groclinkow
  
 
no coz - grill z fotelami to nie ma za duzo wspolnego, chyba??
  
 
Sa to elementy nowego imidżu mojego auta wiec dla mnie ma to powiazanie
  
 
Cytat:
2005-02-10 08:44:17, k1cyprys pisze:
no coz - grill z fotelami to nie ma za duzo wspolnego, chyba??

Cyprys nie wiesz ze nie liczy sie tylko to co jest na zwenatrz ale i wnetrze