Skad te grille??:)) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Artykuł podziękowania gołs tu k1cyprys
  
 
dziekuje dziekuje dziekuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z tego miejsca chcialem podziekowac osobie bez ktorej moj sukces nie ujrzalby swiatla dziennego - czyli Scoobiemu !!!
chcialem takze podziekowac matce ze mnie urodzila, dziewczynie ze ze mna wytrzymuje oraz wszystkim na tym forum ze mnie jeszcze znosza (?). jestescie kochani!!!


-----------------------------------------------------------------------------
ach te emocje przy oskarach...
  
 
no cyprys ladny artykulik
  
 
Wypas Wielkie dzieki za atrykul i za poswiecona prace))) W sumie grill taki sobie zalatwilem ale musze jeszcze wrzucic tam siatke)))
  
 
Ładny artykulik ładny gratulacje!!!!Normalnie jesteś uzdolniony chłopak

POZDRO
  
 
No fachowo opisane
  
 
Niebawem zakladam siatke. Artykul wypas.
  
 
napisany artykuł po ludzku : -D
  
 
jupi! jestescie kochani! cmok
  
 
gdzie kupiłeś taki zajebisty wlot ???!!!???!!!??? Pewnie kupe kasy kosztował bo widać że w fachowej firmie robiony!



  
 
jaaaaaaaaaaa??????????????????????????????????????????

orciari za 35zl.. hehe odrazu mowie ze to byl ostatni i to ponad rok temu... a reszta? szpachla ok 20pln, zywica nawet taniej, siatex z allegro od kolesia z krk za 11pln i jeszcze zostalo... a lakierowalerm go podczas malowania wozu... wiec za free...
wlasnej roboty nie licze (no dobra 4x0,5 Lech zielony w puszce 11-12pln zgrzewka)
  
 
Ja kupilem taki wlocik na allegro : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43292864 teraz tylko siatka i bedzie git
  
 
taa.. widze ze zaszalales... to jest kolo z pod nowego targu, wiem bo kiedys chcialem kupic u niego dokladke przod orciari ale jak zobaczylem u kolegi na zywo to zmienilem zdanie... on ma podrobe oriciari ale za to juz bez znaczka po srodku - mniej roboty dla ciebie!

tylko ze to jest z wlokna i zywicy, jednemu koledze chyba Demonowi sie zaczal topic w lecie od chlodnicy powaznie... wiec zobaczysz jak zamontujesz...
  
 
Heh no zaszalalem ale juz nie moglem sie doczekac A ten jest z poliestru, wiec zobaczymy jak bedzie
  
 
oby pozytywnie
  
 
Witam . Wchodzę na stronę Allegro podana przez Roki-ego i co widzę , Cyprys zlicytował grilla . Co cię skłoniło do zakupu ? W poście wyrażałeś się bardzo ostrożnie o podobnym produkcie . Jak będziesz miał już tego grilla , to podziel się opinią dotyczącą jakości tego produktu . Noszę się z zamiarem wymiany swojego , już nawet zakupiłem siatkę alu na Allegro za 11 Pln.
Przyglądałem się z uwagą waszej rozmowie na forum .
Wszystkich gorąco pozdrawiam .
  
 
Cyprys teraz czesci szuka bo musi...
  
 
Grill jest niezle wykonany Jednak trzeba go pomalowac i wrzucuc siatke. Nie jest to fuszera
  
 
spoko kupilem wczoraj bo moj sie polamal w wypadku, dzis przyszedl i jest naprawde spoko, trzeba troszke papierkiem poszlifowac i dorzucic siatke ale oki!!! jednak te o ktorych pisalem z cienkiego laminatu byly inne,
  
 
A co spowodowało że Cyprys poszukuje części . Czy zdjęcie przedstawia obecny kształt jego samochodu ? Jeśli tak to współczuję .
Co do grilla to chyba się zdecyduję na zakup , jeśli mówisz Roki że warto to chyba tak zrobię . Też miałem w zamyśle wyciąć środek z obecnej atrapy .