Dziś przegląd trzymajcie kciuki - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Już załatwione .. najlepsze jest to, że za drugim razem nawet nie sprawdzał czy faktycznie naprawiłem samochód ... tylko wziął skasował dodatkowe dwie dychy i podbił dowód .... koszt naprawy wyniósł mnie 200 zł + 20 zł za podwójny przegląd ..
  
 
Dziś też jadę na przegląd, znowu podobna historia jak w Polonezie ręczny działa nie najlepiej (tarczo-bębny)... ale musi być dobrze, zresztą poproszę o dokładne sprawdzenie auta, bo w sobotę Dania..
  
 
przegląd bez najmniejszego problemu, ale co z tego jak pół godziny później baran we mnie wjechał.... nie zauważył mnie, a i droga wewnętrzna więc były małe problemy, no i skurczybyk chciał się ugadać, bo szkoda mu polisy w OC... nic z tego szkieły przyjechały protokół spisały i sprawca ubezpieczony w PZU...
  
 
Uszkodzenia poważne?
  
 
zderzak pęknięty w jednym miejscu i co najgorsze pojechał nie dużo po błotniku, gdybym nie odbił straty by były większe, ale jednak chyba będę się upierał na ASO PEUGEOTA, bo do momentu zakupu (październik) auto było serwisowane
  
 
Dzisiaj rano kancik kombi przeszedł przegląd. W sumie bez bólu, diagnosta wypatrzył prawy dolny sworzeń i lewy przedni teleskop. Zmieniłem obydwa prawe sworznie, teleskopy, wypatrzyłem i zmieniłem jeszcze końcówkę drążka długą. Trochę martwi mnie stan blachy, widzę purchelki tu i tam.
  
 
Ja też już po, jak raz podjechałem kilka dni wcześniej, żeby mieć czas na poprawki, to przeszedł bez problemu, jedyny minus to niewielki luz na lewym sworzniu.
  
 
Byłem na przeglądzie dzisiaj dupowozem i ... doczepił się mnie, że nie mam wbitego do dowodu haka. Przykręcany hak jest oryginalną instalacją Forda - we wnętrzu są oryginalne tabliczki znamionowe. Wcześniej ten sam diagnosta wbijał 2x pod rząd i nie było problemu (nigdy go nie zdejmowałem). Jak to jest? Czy jest to naciąganie na siłę, czy też niedopatrzenie na które nikt nie zwracał uwagi przez lata?
  
 
Niedopatrzenie. Zgodnie z przepisami w dowodzie powinna być stosowna adnotacja.
  
 
Dziś Kombi po remoncie przeszło przegląd bez najmniejszego problemu.